Atklājiet TUCSON hibrīda versijas

Elektrificējoša veiktspēja un braukšanas prieks


 

Visplašākais elektrificēto spēka agregātu klāsts

TUCSON, kas izstrādāts, lai samazinātu izmešu daudzumu, nemazinot braukšanas prieku, piedāvā visplašāko elektrificēto spēka agregātu klāstu kompaktajā pilsētas krosoveru segmentā.

 

48 V daļējais hibrīds

Ietaupiet degvielu un samaziniet izmešu līmeni ar 48 V daļējā hibrīda sistēmu. Tā atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu ātruma palielināšanas laikā.

Hibrīds

Hibrīda modeli darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru.

Plug-in hibrīds

Automobilis ar benzīna dzinēju, kad tas ir nepieciešams. Uzlādējamā hibrīda versija ir aprīkota ar 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinēju un 66,9 kW elektromotoru. Maksimālā jauda – 265 ZS un maksimālais griezes moments – 350 Nm.

 

48 V daļējais hibrīdsHibrīdsPlug-in hibrīds

 

Plug-in hibrīds

Plug-in hibrīda sistēma braukšanai bez kompromisiem, ar zemu izmešu līmeni

TUCSON „plug-in“ hibrīds būs aprīkots ar spēcīgu un efektīvu spēka pārvadu. Šīs sistēmas pamatā ir trešās paaudzes 1,6 litru T-GDi Smartstream dzinējs. Tas ir apvienots ar 66,9 kW elektromotoru ar maksimālo griezes momentu 304 Nm un 13,8 kWh litija polimēra akumulatoru. Maksimālā jauda – 265 ZS un maksimālais griezes moments – 350 Nm.

 

Uzlāde

TUCSON Plug-in Hybrid ir aprīkots ar iebūvētu 7,2 kW lādētāju; to var uzlādēt arī elektromobiļu uzlādes stacijā vai izmantojot mājas uzlādes iekārtu.

 

Attālinātā vadība

TUCSON Plug-in uzlādi var ērti pārvaldīt Bluelink mobilā tālruņa lietotnē.

 

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat pārslēgt pārnesumus, izmantojot pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas.

 

 

TUCSON pilnais hibrīds

Revolucionārs dizains. Hibrīda veiktspēja.

Pilnīgi jauno TUCSON Hybrid darbina jaunais 1,6 litru T-GDI Smartstream benzīna dzinējs un 44,2 kW elektromotors ar 1,49 kWh litija jonu polimēra akumulatoru. Šī sistēma ir pati spēcīgākā spēka pārvadu sastāvā, ar kopējo jaudu 230 ZS un 350 Nm griezes momentu, kas nozīmē to, ka varēsiet izbaudīt lieliskas braukšanas prieku un vienlaikus priecāties par zemāku degvielas patēriņu.

 

 

Enerģijas plūsma

Pilnais hibrīds nemanāmi pārslēdzas starp benzīna dzinēju un elektromotoru. Strauji kāpinot ātrumu vai braucot augšup kalnā, elektromotors un benzīna dzinējs darbojas paralēli, lai palielinātu paātrinājumu un samazinātu degvielas patēriņu. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automobili. Pēc tam akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā vai braukt ar nelielu ātrumu.

 

Vieta visiem un visam

Hyundai Tucson hibrīds ir lieliski piemērots piekabes vilkšanai. Ar automobili var vilkt 750 kg piekabi bez bremzēm vai 1650 kg piekabi ar bremzēm.

 

Daudz vietas bagāžai

Bagāžas nodalījums ir kļuvis ietilpīgāks – hibrīda versijā jūsu rīcībā ir 616 litri ar paceltiem sēdekļiem un līdz 1795 litriem ar nolocītiem sēdekļiem.

 

 

48 V daļējais hibrīds

Elektroenerģija ar iekšdedzes dzinēju

Jaunais TUCSON sniedz iespēju izvēlēties starp dažādiem benzīna un dīzeļa dzinējiem, kas nodrošina lielisku veiktspēju. 48 V daļējā hibrīda sistēma palīdz iekšdedzes dzinējam ar papildu griezes momentu paātrinoties un uzsākot braukšanu no vietas.

 

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija