Modelis ir pieejams ierobežotā daudzumā.

BAYON Black Edition

Hyundai BAYON Black Edition – stilīgā, unikālā un praktiskā pilsētas krosovera īpašā versija ir jau pieejama.

Cena: 23 990 €

✓ 100 ZS turbodzinējs ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju
✓ 7 pakāpju dubultsajūga transmisija ar apgriezienu saskaņošanas funkciju
✓ Virsbūves krāsa: balta (Atlas White) ar melnu jumtu
✓ Pilnībā melna salona apdare
✓ Komfortabli kausveida sēdekļi✓ 17 collu vieglmetāla diski
✓ 8 collu skārienekrāns un 10,25 collu digitālais instrumentu bloks
✓ Atpakaļskata kamera
✓ Joslas ieturēšanas palīgsistēma un inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma
✓ Bluetooth, Apple CarPlay / Android Auto

 

SKATS NO JAUNĀS PERSPEKTĪVAS

Pilnīgi jaunais BAYON ir jaunākais un kompaktākais Hyundai apbalvotās SUV ģimenes loceklis. Šis jaunais apvidus auto satricina SUV segmentu ar savu smalko stilu, ietilpīgu interjeru un vairākām viedām tehnoloģijām, tādām kā daļējā hibrīda piedziņa un garš inteliģento drošības un savienojamības funkciju klāsts.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

EKSTERJERS


SPĒCĪGĀ ELEGANCE

BAYON piemīt spēcīgi elegants dizains, pateicoties tā izteiktajam izskatam un integrētajiem Hyundai SUV galvenajiem dizaina elementiem. Unikāls un pārliecinošs, tā spēcīgās līnijas un bultveida lukturi ir spilgta Hyundai Sensuous Sportiness dizaina identitātes interpretācija, ko nosaka harmonija starp proporcijām, arhitektūru, stilu un tehnoloģijām.

Priekša

Plašais režģis ar plūstošiem taisnstūra formas elementiem paplašinās apakšdaļā, paužot spēcīgu vēstījumu ar muskuļotās formas apakšējo buferi un uzmanību piesaistošo sudraba aizsargplāksni.

 

Sāni

Dinamiskā sānu daļa pievērš uzmanību ar jaudīgajām vizuālajām iezīmēm, spēcīgo C formas statni un sportisko ķīļveida profilu. BAYON ir pieejams ar 15, 16 vai 17 collu vieglmetāla diskiem. Lejupielādēt riepu uzlīmes >>
Attēlā redzamajam automobilim ir 17 collu vieglmetāla diski.

 

Aizmugure

Bultas formas aizmugures LED kombinētos lukturus* savieno sarkana akcenta līnija. Izvietoti tālu uz sāniem, tie vizuāli palielina platuma efektu.
* Pieejams tikai Style modelim.

 

 Izpaudieties. Jūsu mašīna. Jūsu krāsas.

Jūs varat izvēlēties vienu no deviņām eksterjera krāsām, kas papildinās jaunā BAYON pievilcīgo siluetu, tostarp jaunu krāsu: Mangrove Green Pearl. Papildus divtoņu jumts un tam pieskaņoti spoguļu korpusi Phantom Black krāsā ļauj vēl vairāk izpausties un pielāgot krāsu kombinācijas, lai izveidotu tādu automašīnu, kas pilnībā atbilst jūsu gaumei.

 

INTERJERS


ATSVAIDZINOŠI IETILPĪGS

Pievēršot lielu uzmanību maksimālam pasažieru komfortam un bagāžas nodalījuma palielināšanai, Hyundai dizaineri ir radījuši labiekārtotu, modernu atmosfēru pilnīgi jaunajā BAYON salonā. Durvis, kas veidotas, iedvesmojoties no dabā sastopamajām formām, eleganti aptver kontrolpaneli. Durvju forma lieliski saskan ar mērinstrumentu paneļa daļu, un LED noskaņas apgaismojums* rada neuzkrītošu, bet izsmalcinātu zilu apgaismojumu salonā.
* Pieejams tikai modeļiem ar 1,0 T-GDi dzinēju.

Lieliska redzamība un komforts

Jums noteikti iepatiksies augstāks sēdekļa stāvoklis, kurā komforts iet roku rokā ar stilu – iekāpšana un izkāpšana no augstas kvalitātes auduma sēdekļiem ir patīkama un vienkārša.

 

Vizuāli apvienoti divi lielie ekrāni

10,25 collu digitālais displejs* un centrālais skārienekrāns** ir vizuāli apvienoti, nodrošinot elegantu augsto tehnoloģiju izskatu un izcilu ērtumu ar dalītā ekrāna funkcionalitāti.
* Nav pieejami Fresh modelim.
** Attēlā ir redzams 10,25 collu skārienekrāns, kas ir papildaprīkojums.

 

 

 

Trīs braukšanas režīmu krāsas

Mainiet režīmu atbilstoši savam noskaņojumam. Atkarībā no izvēlētā režīma tiek mainīta dzinēja reakcija, stūres mehānisma veiktspēja un pārslēgšanas punkti, nodrošinot dažādas braukšanas pieredzes. Displeja krāsu shēma mainās atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma. Normālam režīmam ir zila krāsa, Eko režīmam — zaļa un Sporta režīmam — sarkana.
Pieejams tikai modeļiem ar 1,0 T-GDi dzinēju.

 

Pilnībā melna krāsa

Nezūdošā klasika: vienkārši, bet eleganti un stilīgi — labākā izvēle tiem, kas priekšroku dod izsmalcinātam interjeram.

 

Dark Grey / Light Gray krāsa

Dark Grey ir interjers ar gaiši pelēkiem auduma akcentiem un ekskluzīvu sēdekļu rakstu ar pelēkām kontrasta šuvēm uz sēdekļiem.
Papildaprīkojums.

 

Black / Mangrove Green krāsa

Black un Mangrove Green ir interjers ar gaiši pelēka auduma akcentiem un ekskluzīvu sēdekļu rakstu ar Mangrove Green krāsas kontrastējošām šuvēm uz sēdekļiem, kas piešķir spilgtu krāsu uzliesmojumu.
Papildaprīkojums.

 

LED salona apgaismojums

Braucieni naktī vienmēr ir īpaši. Neuzkrītošais, īpaši pielāgotais salona LED apgaismojums brauciena laikā nodrošina patīkamu izgaismojumu.
* Pieejams tikai modeļiem ar 1,0 T-GDi dzinēju.

Radīts komfortam

Sportiskums un komforts pilnīgi jaunajā BAYON iet roku rokā: augstas kvalitātes auduma sēdekļi nodrošina maksimālu komfortu katrā braucienā.

 

VEIKTSPĒJA


DINAMISKA VEIKTSPĒJA APVIENOJUMĀ AR IZCILU DEGVIELAS PATĒRIŅA EFEKTIVITĀTI

Pilnīgi jaunais BAYON nodrošina izcilu degvielas patēriņa efektivitāti un konkurētspējīgu CO2 emisiju, pateicoties atjauninātajiem T-GDi dzinējiem — samazinātiem turbokompresora dzinējiem ar tiešo iesmidzināšanu, kas nodrošina optimālu efektivitāti un braukšanas prieku.

Viedā efektivitāte

Izvēlieties vienu no diviem dzinējiem četros variantos, kas nodrošina vienu no labākajiem CO2 efektivitātes rādītājiem savā klasē — jo rūpes par vidi mums ir tikpat svarīgas kā jums.

Daļējais hibrīds

Ietaupiet degvielu un samaziniet emisiju daudzumu. BAYON ir pieejams ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju, kas atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu paātrinājuma laikā.

Vienmērīga pārnesumu pārslēgšana

Izvēlieties kādu no vairākām vienmērīgas pārnesumkārbas iespējām: dzinējs ir pieejams ar 5 vai 6 pakāpju manuālo pārnesumkārbu un 7 pakāpju divsajūgu pārnesumkārbu (7DCT).

 

Brīvskrējiena režīms

Pilnībā jaunais BAYON automātiski pārslēdzas brīvskrējiena režīmā, kad atlaižat akseleratora pedāli, tādējādi ietaupot degvielu.
Pieejams tikai ar 48 V hibrīda modeli.

Ātruma saskaņošanas sistēma

BAYON ir pirmais Hyundai SUV ar šo funkciju, kas parasti ir paredzēta mūsu augstas veiktspējas modeļiem. Ātruma saskaņošana sinhronizē 1,0 T-GDi dzinēju ar izejas vārpstu, nodrošinot vienmērīgāku vai sportiskāku pārslēgšanos.

 

Enerģijas reģenerācijas sistēma

Tukšgaitas Stop & Go, ģeneratora pārvaldības sistēma un zemas rites pretestības riepas papildina mūsu enerģijas reģenerācijas sistēma. Kad automobilis kustas ar ieslēgtu pārnesumu, bet ar aizvērtu droseli, dzinēja bremzēšanas efekts ģenerē kinētisko enerģiju, kas tiek pārveidota elektrībā un uzglabāta akumulatorā. Tādējādi tiek mazināts gan degvielas patēriņš, gan emisiju līmenis.

 

Ietaupiet degvielu un samaziniet emisiju daudzumu ar 48 V daļējā hibrīda sistēmu

BAYON 48 V daļējā hibrīdsistēma atbalsta iekšdedzes dzinēju ar papildu griezes momentu paātrinājuma laikā, lai taupītu degvielu un samazinātu emisiju daudzumu. Hyundai daļējā hibrīda tehnoloģijai ir kompakts 0,46 kWh 48 voltu litija jonu akumulators un jauns daļējā hibrīda startera ģenerators (elektriskā jauda līdz 10 kW).

 

 

KOMFORTABLS STARTS

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.
 

 

PAĀTRINĀJUMS

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 – 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts vajadzīgais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nedodot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.
 

 

VIENMĒRĪGA BRAUKŠANA

Ja ātrums ir nemainīgs, sistēma vai nu darbojas tukšgaitā, vai strādā kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.
 

 

REĢENERĀCIJA

Aktīvās bremzēšanas vai pārsniegšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

 

PAGARINĀTS SĀKUMS-APSTĀŠANĀS

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.
 

 

SAVIENOJAMĪBA


SAVIENOJIETIES AR STILU AR KLASĒ VADOŠAJĀM FUNKCIJĀM

Izbaudiet modernās viedās tehnoloģijas ar diviem 10,25 collu vizuāli apvienotiem lielajiem ekrāniem ar dalīta ekrāna funkciju. Un ar Hyundai Bluelink Connected Car Services jūs varat vadīt savu automobili no viedtālruņa.
10,25 collu skārienekrāns Bluelink pieejams kā papildaprīkojums.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

10,25 collu skārienekrāns

Centrālais skārienekrāns atbalsta lietotnes Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai jūs varētu pievienot savu tālruni un izmantot tālruņa funkcijas tieši lielajā skārienekrānā.
10,25 collu skārienekrāns ar navigāciju pieejams kā papildaprīkojums.

10,25 collu digitālais displejs

10,25 collu digitālais displejs pastiprina salona augsto tehnoloģiju noskaņu un sniedz nevainojami skaidru skatu uz visu svarīgāko transportlīdzekļa informāciju.
Nav pieejams modelim Fresh.

 

Augstākās klases Bose® skaņas sistēma

Pieejamā Bose augstākās klases skaņas sistēma ir aprīkota ar astoņiem augstas veiktspējas skaļruņiem, tostarp zemfrekvences skaļruni, kas nodrošina tīru, visaptverošu un jaudīgu mūzikas atskaņošanu.
Pieejams vienīgi modelim Style kā papildaprīkojums.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Bezvadu viedtālruņa lādētājs atrodas centrālajā konsoles daļā. Viegli un ātri uzlādējiet saderīgu viedtālruni ar Qi funkciju, nepieslēdzot to tīklam.
Nav pieejams modelim Fresh.

 

DROŠĪBA


SAVĀ KLASĒ LABĀKĀ DROŠĪBAS SISTĒMA AR SMART SENSE

Pilnīgi jaunajam BAYON ir vienota droša un izturīga asinsrite ar citiem Hyundai SUV ģimenes locekļiem — un tai ir atbilstošas drošības funkcijas. Vēl viens veids, kā tas izceļas savā segmentā. Daudzas no tām jau ir iekļautas standarta aprīkojumā.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Šī funkcija izmanto datus no automašīnas navigācijas sistēmas un priekšējā radara, lai autonomi pielāgotu ātrumu, braucot pa šoseju vai automaģistrāli. Sistēma paredz gaidāmos līkumus vai taisnes un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai, automātiski samazinot ātrumu un pēc līkuma atkal paātrinoties līdz iestatītajam sākotnējam ātrumam.
Papildaprīkojums modeļiem Comfort un Style.

 

Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Ja tiek pārsniegts ātruma ierobežojums, vadītājs tiek informēts ar vizuāliem un skaņas brīdinājumiem. Apvienojot ar manuālo ātruma ierobežotāju, tā var automātiski pielāgot automobiļa ātrumu.

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Izmantojot radaru un kameru, tā brīdina par priekšā braucošiem transportlīdzekļiem un automātiski bremzē, ja konstatē, ka priekšā braucošā automašīna pēkšņi sāk bremzēt, vai parādās gājēji vai velosipēdisti.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Šajā sistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina jūs ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija braukšanai pa pilsētu brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis iziet no dīkstāves, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Vadītāja modrības brīdinājuma funkcija

Ja tiek konstatēts noguruma vai uzmanības novēršanas gadījums, sistēma pievērš jūsu uzmanību ar brīdinājumu un paziņojumu, kurā tiek ieteikts atpūsties.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija