Atjauniniet kartes un infoizklaides sistēmas programmatūru

 

Iegūt jaunāko versiju ir viegli

Izmantojiet visas jaunāko funkciju un atjauninājumu sniegtās priekšrocības, atjauninot Bluelink kartes un infoizklaides sistēmas programmatūru. Šajā lapā parādīsim trīs veidus kā to izdarīt: bezvadu režīmā (OTA), caur USB vai ar vietējā Hyundai pārstāvja palīdzību.

Bezvadu atjauninājumiUSB atjauninājumiHyundai serviss

 

Svaigākās kartes ar visiem jaunajiem ceļiem

Ceļi mainās ik gadu. Atjauninot karšu programmatūru, jūs iegūsiet optimālu navigācijas darbību ar ļoti precīzu ierašanās laiku galamērķī.

Piekļūstiet lieliskām jaunām funkcijām

Mēs nemitīgi uzlabojam un papildinām Bluelink ar inovatīvām un aizraujošām jaunām funkcijām. Izmantojiet visas jaunās iespējas, ko piedāvā jūsu automobilis.

Atjauniniet savu Bluelink lietotni

Hyundai Bluelink lietotne ļauj jums kontrolēt savu automobili no viedtālruņa – pat atrodoties ārpus tā. Atjauniniet to, lai varētu izmantot jaunākās funkcijas.

 

Bezvadu režīmā

Automātiski bezvadu atjauninājumi

(OTA – Over the Air)

Šī jaunā funkcionalitāte nozīmē, ka turpmāk Bluelink karšu un infoizklaides sistēmas programmatūras atjauninājumus varat saņemt automātiski bezvadu režīmā bez lejupielādes un manuālas instalēšanas vai pārstāvniecības apmeklēšanas. IONIQ 5 ir pirmais Hyundai modelis Eiropā ar OTA funkcionalitāti.

 

Atjauniniet sev ērtā laikā

Varat sākt atjauninājumu uzreiz pēc aizdedzes izslēgšanas vai ieplānot to sev ērtā laikā.

 

Vairs nekādu USB atmiņas ierīču

Ar automātisko jaunu karšu un infoizklaides sistēmas programmatūras lejupielādi jums vairs nav jālejupielādē atjauninājumi manuāli un jāinstalē tie, izmantojot USB atmiņu.

 

USB atjauninājumi

Vienkārši atjauninājumi saviem spēkiem, izmantojot USB atmiņu.

Atrodiet tieši to, kas nepieciešams jūsu modelim. Mēs esam izveidojuši Hyundai navigācijas atjauninājumu portālu, lai jūs varētu ātri un vienkārši lejupielādēt jaunāko karšu un infoizklaides sistēmas programmatūru un uzinstalētu to savā automobilī, izmantojot USB atmiņu.

 

Hyundai navigācijas atjauninājumu portāls

Apmeklējiet šo tīmekļa vietni, lai lejupielādētu visus karšu un infoizklaides sistēmas atjauninājumus un papildinājumus.

Uzzināt vairāk

 

Atjauninājumi pie pārstāvja

Ļaujiet atjaunināt programmatūru savam vietējam Hyundai pārstāvim.

Bez liekiem sarežģījumiem. Piesakot nākamo apkopi savam Hyundai automobilim, palūdziet pārstāvim arī atjaunināt tā kartes un infoizklaides sistēmas programmatūru.

Šis pakalpojums var būt par papildu maksu. Plašāku informāciju varat saņemt Hyundai servisā.

Piesakiet servisa apmeklējumu

 

Darbvirsmas versija