Hyundai IONIQ 5 N

Tā nav tikai braukšana

IONIQ 5 N pārdošana sāksies jau drīz! Dažas funkcijas, krāsas, materiāli, aksesuāri un specifikācijas var atšķirties vai būt pieejamas papildu aprīkojumā. Modelis būs pieejams ierobežotā daudzumā.

 

Izbaudiet ik sekundi braukšanas

Hyundai IONIQ 5 N pārstāv jaunu uz vadītāju fokusētu augstas veiktspējas elektromobiļu segmentu, kas apvieno jaunas tehnoloģijas ar spēcīgu sniegumu trasē.

 

Veikls pagriezienu izbraucējs

Iedvesmojoties no Pasaules rallija čempionāta spēkratiem, priekšā un aizmugurē ir izmantotas pastiprinātas integrētās piedziņas asis, kas gan spēj izturēt palielināto elektromotora griezes momentu, gan samazina neamortizēto masu.

Ikdienas sporta automobilis

Noregulējiet balstiekārtas stingrību, novērtējiet vieglos sporta sēdekļus un saklausiet sportiskas veiktspējas saldo skaņu. Braukšana ar IONIQ 5 N nav tikai braukšana, bet gan veids, kā padarīt dzīvi aizraujošāku.

Gatavs sacīkšu trasei

Trasē jūs atbalsta tehnoloģijas, kas ļauj procesu izbaudīt vēl vairāk: visjaudīgākā Hyundai bremžu sistēma, N akumulatora sagatavošanas un sacensību režīmi un īpaši paredzēta dzesēšanas sistēma.

 

Atklājiet, uz ko tas ir spējīgs

Padariet ikdienu aizraujošāku.

  • Paātrinājums: no 0 līdz 100 km/h 3,4 sekundēs (Boost)
  • Maksimālais ātrums: 260 km/h
  • Akumulatora ietilpība: 84 kWh
  • Uzlādes ātrums: 350 kW
  • Plug & Share funkcionalitāte
  • Motora jauda: priekšā 166 kW/226 ZS, aizmugurē 282 kW/383 ZS. Kopējā jauda 478 kW/650 ZS (ar N Grin Boost)
  • Garenbāze: 3000 mm

 

Driftējiet kā profesionālis

Sapņojat par driftēšanu? Mēs esam izveidojuši N Drift Optimizer, lai jūs varētu piepildīt savus sapņus. Ar mūsu driftēšanas režīma tehnoloģiju ikviens var driftēt kā profesionālis. Uzmanību: šī funkcija izraisa smaidu pa visu seju!

Uzziniet vairāk par veiktspēju

 

Izcila uzlādes efektivitāte

IONIQ 5 N atbalsta 800 V, 400 V un maiņstrāvas uzlādi. Uzlādes no automobiļa (V2L) tehnoloģija ļauj no iebūvētās 230 V kontaktligzdas darbināt vai uzlādēt dažādas elektroierīces ar jaudu līdz 3,6 kW.

Lasīt vairāk par uzlādi

 

Brauciet ar pārliecību

Baudiet maksimālu drošību un ērtību ar jaunākajām drošības un vadītāja palīgsistēmām.

Lasīt vairāk par drošību

 

Dizains

Labi izskatās, vēl labāk brauc

Radīts veiktspējai

IONIQ 5 N izteiksmīgais dizains ir svaigs skatījums uz elektromobiļiem, atsakoties no sarežģītības un dodot priekšroku skaidrām un minimālistiskām līnijām, ko papildina augstas veiktspējas dizaina elementi, kuros apvienota neviltota jauda un precizitāte.

IzskatsSalons

 

Izskats

Veiktspēju uzlabojoši dizaina elementi

IONIQ 5 N ir aprīkots ar daudziem dizaina elementiem, kas uzlabo automobiļa sniegumu, piemēram, antispārna tipa aizmugures spoileri un papildu aktīvo gaisa aizvaru dzesēšanai priekšā.

 

Priekšpuse

Tradicionālās radiatora restes vietā priekšpusē ir N Mask dekoratīvais panelis ar funkcionālu režģi, ko papildina gaisa aizkars un papildu aktīvais gaisa aizvars. Priekšējā bufera apakšējais spoileris izceļ automobiļa zemo siluetu.

 

Sāni

Elektriskos N modeļus var atšķirt no visiem pārējiem pēc koši oranžas krāsas akcenta līnijas melnā priekšējā bufera moldinga apakšā. Tā turpinās uz sānu sliekšņu uzlikām, piešķirot stilu, kas piestāv trasei.

 

Aizmugure

Par optimālu aerodinamiku gādā aizmugurē uzstādītais antispārna tipa N spoileris kopā ar aizmugures difuzoru un gaisa izplūdes atverēm, kam arī ir koši oranžas krāsas akcenti.

 

Salīdziniet IONIQ 5, Pasaules gada auto 2022, ar IONIQ 5 N, BBC TopGear.com Gada auto 2023

 

 

Salons

No autosporta aizgūtas augsta līmeņa tehnoloģijas salonā

Uz vadītāju fokusētais salons sniedz ideālu līdzsvaru starp kvalitatīvu vidi, kur justies labi, un veiktspēju, kas liek sirdij sisties straujāk. Ikviena detaļa ir radīta tikai ar vienu domu – padarīt katru braucienu pēc iespējas aizraujošāku.

 

Kausveida sporta sēdekļi

Jums ir atvēlētas vislabākās vietas – N kausveida sporta sēdekļi ar izgaismotiem N logotipiem.

 

Optimizēta dizaina sporta pedāļi

IONIQ 5 N pedāļu forma ir optimizēta braukšanai trasē, kur notiek pārlieka pagriežamība, driftēšana un sānslīdes. Tie mazina iespēju, ka kāja noslīdēs no pedāļa, bremzējot ar kreiso kāju.

 

Trasei pielāgota viduskonsole

Viduskonsole ir optimizēta braukšanai trasē – tā ir aprīkota ar ceļgalu aizsargiem un apakšstilbu atbalsta vietām, kā arī ir stingrāka, lai sniegtu vēl labāku atbalstu. Ikdienas ērtībai ir pieejams arī bīdāms roku balsts, USB-C pieslēgvieta, bezvadu lādētājs un krūžu turētāji.

 


Matēto krāsu pārvaldība

Automatizētā mazgāšana ir aizliegta
Mazgāšanu nedrīkst veikt automatizētās automazgātavās, kur tiek izmantotas rotējošas birstes, jo tās var sabojāt automobiļa virsmu.

Mazgāšana ar tvaiku ir aizliegta
Tvaika tīrītājs, kas mazgā automobiļa virsmu augstā temperatūrā, var izraisīt eļļu pieķeršanos un atstāt grūti likvidējamus traipus.

Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Neizmantojiet pulējuma aizsarglīdzekļus, piemēram, mazgājamos līdzekļus, abrazīvus līdzekļus un vasku. Ja ir uzklāts vasks, nekavējoties noņemiet to, izmantojot silikona noņemšanas līdzekli, savukārt ja uz virsmas ir darva vai darvas netīrumi, tīrīšanai izmantojiet darvas noņēmēju.

Profesionāla manuālā mazgāšana ir atļauta
Automobiļa mazgāšanai izmantojiet mīkstu drānu (piemēram, mikrošķiedras dvieli vai sūkli) un pēc tam nožāvējiet automobili ar mikrošķiedras dvieli.
Kad manuāli mazgājat automobili, neizmantojiet tīrīšanas līdzekli, pēc kura nepieciešams uzklāt vasku.
Ja automobiļa virsma ir ļoti netīra (smiltis, netīrumi, putekļi, piesārņotāji un citi elementi), pirms automobiļa mazgāšanas notīriet tā virsmu ar ūdeni.

Uzlīmes
Automobiļu uzlīmes radīs jūsu automobiļa krāsas bojājumus! Autoparku klientiem mēs iesakām līmēt uzlīmes uz logiem.

Krāsu korekcija
Automobiļiem ar matēto krāsas pārklājumu nav iespējams atsevišķi izmainīt tikai bojāto vietu un ir jāveic visas daļas remonts.

 

IONIQ 5 N izmantotie ilgtspējīgie materiāli

Uzziniet, kādi pārstrādāti materiāli ir izmantoti IONIQ 5 N modelī.

Krāsa ar pigmentiem no pārstrādātām riepām

IONIQ 5 N ir plaši izmantoti ilgtspējīgi materiāli, tostarp durvju rokturu, ventilācijas atveru ietvaru, stūres ietvara un konsoles sānu krāsa ar pigmentiem no pārstrādātām nolietotām riepām.

 

100% pārstrādājams sintētiskais papīrs

Tuvāk aplūkojot durvju dekoratīvos elementus, pamanīsiet, ka tie ir izgatavoti no 100% pārstrādājama sintētiskā papīra. Tam ir tāds pats vieglums un tekstūra kā tradicionālajam korejiešu papīram, taču tas ir izgatavots no liela blīvuma polietilēna.

 

Funkcijas

Izcila jauda ar pārdomātu komfortu

Kontrole, komforts un sakari

Eleganti apvienojot veiktspēju ar gudrām tehnoloģijām, šis sportiskais, pilnībā elektriskais vidēja izmēra krosovers piedāvā bagātīgu kontroles, komforta un sakaru inovāciju klāstu gan vadītājam, gan pasažieriem.

UzlādeSavienojamība Ērtības Drošība

 

Pilnībā digitāls 12,3 collu instrumentu bloks

Dzidrais 12,3 collu instrumentu bloks attēlo visu būtisko informāciju, piemēram, ātrumu un akumulatora uzlādes līmeni, tieši tur, kur tā vislabāk redzama – priekšā pa vidu.

 

12,3 collu skārienekrāns

Baudiet ērtu piekļuvi visām savienojamības un sportiskajām kontroles funkcijām infoizklaides sistēmas 12,3 collu skārienekrānā. Minimālistiskam un modernam izskatam visas vadības ierīces darbojas ar pieskārienu.

 

Uzlāde

Uzlādējiet savu ekipējumu ar savu auto

Pateicoties uzlādes funkcijai no automobiļa patērētājam, IONIQ 5 N ļauj piekopt ilgtspējīgu elektromobilitātes dzīvesveidu – brīvi lietojiet vai uzlādējiet jebkādas elektroierīces, piemēram, elektrovelosipēdus, skrejriteņus vai kempinga ekipējumu, esot ceļā vai uz vietas.

 

Izcila uzlādes efektivitāte

IONIQ 5 N ir aprīkots ar inovatīvu 800 V akumulatora sistēmu, kas nodrošina vienu no labākajiem šobrīd pieejamajiem uzlādes ātrumiem, un atbalsta arī 400 V uzlādi un maiņstrāvas uzlādi.

 

Tālruņa bezvadu uzlāde

Ātrajam bezvadu lādētājam viduskonsolē ir dzesēšanas funkcija, kas drošības nolūkos nepieļauj viedtālruņa pārkaršanu.

 

Savienojamība

Visi sakari, ko vēlaties

Bluelink® savienotie automobiļa pakalpojumi ļauj jums kontrolēt savu automobili, izmantojot viedtālruni. Programmatūras atjauninājumi jums piemērotā laikā un vietā.

 

Kontrolējiet savu automobili, izmantojot tālruni

Bluelink nodrošina savienojumu ar automobili braukšanas laikā, pirms un pēc tās un ļauj pārbaudīt automobiļa stāvokli un izmantot citas funkcijas ar viedtālruņa lietotnes vai skārienekrāna palīdzību.

Viss par Bluelink savienojamību

 

Izmantojiet savu tālruni kā auto atslēgu

Hyundai digitālā atslēga ļauj aizslēgt un atslēgt durvis ar viedtālruni. Varat atstāt tālruni kabatā un iedarbināt automobili, vienkārši nospiežot pogu.

 

BOSE Premium audiosistēma

Astoņi augstas kvalitātes skaļruņi ar īpašiem skaņas regulējumiem nodrošina izcilu skanējumu.

 

Ērtības

Izcila jauda apvienojumā ar pārdomātu komfortu

N modeļa akcents uz jaudu un veiktspēju nenozīmē, ka nedrīkst baudīt izcilu komfortu. Plašais pārdomāto komforta funkciju klāsts padara IONIQ 5 N par sacensību automobili ikdienai.

 

Vēsumā un komfortā

Automātisks divu zonu gaisa kondicionētājs ļauj vadītājam un priekšējam pasažieriem iestatīt katram savu temperatūru. Aizmugures pasažieriem ir pašiem savas ventilācijas atveres. Siltumsūknis ļauj darbināt gaisa kondicionētāju, netērējot augstsprieguma akumulatora enerģiju.

 

Panorāmas jumts

Papildu aprīkojumā pieejamais fiksētais panorāmas stikla jumts rada salonā vēl gaisīgāku noskaņu. Lai pasargātu sevi no dienas vidus saules svelmes karstā laikā, ar vienu pieskārienu pogai var aizvērt motorizētās žalūzijas.

 

Elektriskas bagāžas nodalījuma durvis ar brīvroku funkciju

Elektriskās bagāžas nodalījuma durvis atveras, kad tuvumā 3 sekundes nepārtraukti tiek konstatēta inteliģentā atslēga. Tas ir īpaši noderīgi, kad rokas ir pilnas ar pirkumiem.

 

Drošība

Drošība katrai dienai un katrai situācijai

IONIQ 5 N ir aprīkots ar Hyundai SmartSense – mūsu augstākā līmeņa vadītāja palīgsistēmu klāstu, kas piedāvā pašas jaunākās drošības un vadītāja palīgsistēmas mierīgākam prātam.

 

Labāka redzamība labākai drošībai

Apkārtskata monitors nodrošina 360 grādu redzamību, ļaujot vieglāk un drošāk manevrēt šaurās vietās.

 

2. līmeņa autonomā braukšana

Ar palīgsistēmu braukšanai pa ātrgaitas ceļiem IONIQ 5 N spēj nodrošināt 2. līmeņa autonomo braukšanu, kontrolējot ātrumu un distanci un palīdzot pārkārtoties.

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

IONIQ 5 N spēj pats iebraukt vairāku veidu stāvvietās, piemēram, paralēli, diagonāli un perpendikulāri brauktuvei, kā arī iebraukt brīvajā vietā un izbraukt no tās, kamēr jūs atrodaties ārpusē.

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Ideāls palīgs stāvvietās. Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

* Papildu aprīkojums. Sistēma darbojas tikai uz ātrgaitas ceļiem un šosejām, balstoties uz saglabātajiem karšu datiem, nevis kustības ātrumu. Dažādās valstīs var būt spēkā atšķirīgi ātrgaitas ceļa vai šosejas kategorizēšanas nosacījumi.

 

Digitālais centrālais spogulis

Nevainojama pārredzamība uz aizmuguri. Ieslēdzot digitālo centrālo spoguli, tajā tiek projicēts reāllaika attēls no aizmugures spoilerī uzstādītās kameras, kas sniedz daudz plašāku redzamības leņķi.

 

Vējstikla displejs

Mūsdienīgā attēla projicēšana vadītāja acu priekšā ļauj braukt drošāk, parādot būtisko informāciju, piemēram, navigācijas norādes vai brīdinājumus, tieši vadītāja redzes laukā.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Veiktspēja

Neremdināma veiktspēja. Nepārspējama kontrole.

Pasmaidiet, tas būs lieliski

Katrs brauciens ar IONIQ 5 N sagādās pamatīgu dopamīna devu. Šis spēkrats ar galvu reibinošo dinamiku izcili prot sagādāt prieku un paceļ augstas veiktspējas elektromobiļu latiņu vēl nebijušā līmenī. Izbaudiet!

Veikls pagriezienu izbraucējsIkdienas sporta automobilisGatavs sacīkšu trasei

 

Gatavs sacīkšu trasei

Veikls pagriezienu izbraucējs

Ikdienas sporta automobilis

 

N sniegums vēl augstākā līmenī

Piešķiriet vēl nebijušu dinamiku saviem ikdienas braucieniem un brīvdienām trasē. Liekot lietā mūsu autosportā pārbaudītās tehnoloģijas un gadiem ilgas prototipu testēšanas rezultātus, IONIQ 5 N paceļ N veiktspēju jaunā līmenī.

 

Maksimālais ātrums

Dodiet tam vaļu. Šis elektromobilis ar 260 km/h maksimālo ātrumu ir radīts, lai jūs varētu ļaut izpausties savam sacīkšu braucēja garam.

Liels griezes moments

IONIQ 5 N elektromotori attīsta līdz 21 000 apgr./min, 650 ZS un priekpilni ugunīgu 770 Nm griezes momentu N Grin Boost režīmā.

Galvu reibinošs paātrinājums

Smiekli ir vislabākās zāles! Ar ieskrējienu no 0 līdz 100 km/h 3,4 sekundēs šis jaudīgais dabīgā prieka avots liks jūsu sirdij līksmot, kad vien to vēlaties.

 

Veikls pagriezienu izbraucējs

Pilnpiedziņa ar diviem motoriem un rallija iedvesmotu vadāmību

Iedvesmojoties no Pasaules rallija čempionāta spēkratiem, priekšā un aizmugurē ir izmantotas pastiprinātas integrētās piedziņas asis, kas gan spēj izturēt palielināto elektromotora griezes momentu, gan kopā ar 21 collas kaltiem alumīnija diskiem samazina neamortizēto masu.

 

Elektroniskais ierobežotas slīdes diferenciālis

Uzlabots jaudas sadalījums starp kreisās un labās puses riteņiem, pateicoties elektroniskajam ierobežotas slīdes diferenciālim. Tas spēj izturēt līdz 1800 Nm griezes momentu un uzlabo reakciju un sniegumu.

 

Uzlabota virsbūve un šasija

IONIQ 5 N ir uzlabots virsbūves karkass ar 42 papildu metinājuma vietām un papildu 2,1 metru līmes, lai padarītu konstrukciju stingrāku. Ir pastiprināti motora un akumulatora balsti, savukārt priekšējam un aizmugures pusrāmim ir paaugstināta šķērsvirziena stingrība.

Uzlabota stūres sistēma

Stūres statnis ir pastiprināts, lai uzlabotu stingrību un stūrēšanas precizitāti. Zobstieņa stūres pastiprinātājam ar motora piedziņu ar īpašiem regulējumiem ir uzlabota precizitāte, pārnesuma attiecība un stūres reakcija.

 

N griezes momenta sadalījums

Pielāgojams un 11 līmeņos regulējams griezes momenta sadalījums starp priekšējo un aizmugurējo asi.

 

N Drift Optimizer

Palīdz noturēt sānslīdes leņķi, vienlaicīgi izmantojot vairākas automobiļa kontroles sistēmas, stabilitātes un vilces kontroli un reaģējot uz vadītāja darbībām reāllaikā.

 

N Pedal

Uzlabo pagriežamību un reakciju uz akseleratoru ātrai un aizraujošai braukšanai pagriezienos. Pieejami 3 dažādi reģeneratīvās bremzēšanas un motora atsaucīguma līmeņi.

 

Ikdienas sporta automobilis

Baudiet maksimālu braukšanas prieku

Līdzsvars starp sportisku dinamiku un komfortablu ikdienas braukšanu – tas patiešām ir sporta auto katrai dienai. Radīts, lai ik mirklis pie stūres būtu aizraujošs un sagādātu smaidu, kā to prot tikai N modeļi.

 

Sajūtiet rāvienu

N e-Shift tehnoloģija simulē pārnesumu pārslēgšanu, kontrolējot dzinēja griezes momentu, un imitē skaņu ar N Active Sound+ funkciju. Tā arī nodrošina precīzu un interaktīvu braukšanas kontroli.

 

Atlaidiet grožus

Lai piešķirtu braucienam īpašu dzirksti, N Road Sense funkcija automātiski piedāvā aktivizēt N režīmu, kad kamera atpazīst līkumota ceļa zīmi.

 

Gatavs sacīkšu trasei

Vismodernākās tehnoloģijas maksimālam sniegumam trasē

Trasē jūs atbalsta tehnoloģijas, kas ļauj procesu izbaudīt vēl vairāk. Katrs aplis pie IONIQ 5 N stūres kļūst arvien aizraujošāks, liekot reizi pēc reizes sejā atplaukt smaidam, kādu izraisīt prot tikai N modeļi.

 

Visjaudīgākā Hyundai bremžu sistēma ar augstas veiktspējas riepām

Hyundai augstas veiktspējas bremžu sistēma ir optimizēta bremzēšanai ar kreiso kāju. Tai ir 400 mm diski priekšā ar četru virzuļu monobloka suportiem, 360 mm diski aizmugurē un optimizēta gaisa plūsma efektīvākai dzesēšanai.

IONIQ 5 N ir aprīkots ar 275/35R21 izmēra Pirelli P-Zero riepām ar augstu saķeri, kas uzlabo gaitas īpašības un vadāmību trasē.

 

N bremžu reģenerācija

Reģeneratīvās bremzēšanas sistēmas, kas samazina ātrumu ar elektromotora palīdzību, parasti izmanto akumulatora uzlādei, taču IONIQ 5 N modelī tā arī uzlabo bremzēšanas efektivitāti.

Tā piedāvā līdz 0,6 G palēninājuma spēku, kas ir nozarē nepārspēts rādītājs. Tā mazina bremžu spēka zudumu un laideni pārslēdzas starp N bremžu reģenerāciju un hidrauliskajām bremzēm, vadītājam to nemaz nemanot.

 

Elektroniski regulējama balstiekārta

Noregulējiet balstiekārtas stingrību atbilstoši braukšanas režīmam. Tā piedāvā uzlabotu aizmugures riteņu amortizēšanu un veiklāku un asāku vadāmību, pateicoties atsperu, stabilizatora, bukšu un citiem regulējumiem.

 

N starta kontrole – N Launch Control

Lai starts izdotos kā profesionālam sacīkšu braucējam. Starta kontrole ar trīs seguma saķeres līmeņiem ļauj iegūt maksimālu paātrinājumu (no 0 līdz 100 km/h 3,40 sekundēs).

 

N Race

Iestatiet vēlamajam braukšanas stilam optimālu jaudu un akumulatora temperatūru. Ir pieejami 2 režīmi: Sprint maksimālai jaudai īsā distancē un Endurance garākai distancei ar ierobežotu jaudu.

Augstas veiktspējas vasaras riepas var radīt mērenu troksni, kad gaisa temperatūra ir zemāka par 7 ºC.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Izbaudiet sirdsmieru, ko sniedz viens no labākajiem garantijas piedāvājumiem nozarē – standarta aprīkojumā.

Hyundai garantija

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija