ELEKTRIFICĒTAS PLŪDLĪNIJAS

Elegantais un neapšaubāmi unikālais IONIQ 6 ir jaunas ilgtspējīgu inovāciju ēras siluets.

Iepriekšēja tirdzniecība un parakstīšanās pieņemšana ir sākusies. Lai saņemtu plašāku informāciju par automobiļu saņemšanu, sazinieties ar tuvāko pārstāvi.

 

SAZINĀTIES AR IZPLATĪTĀJU

 

Cilvēkorientēts dizains

IONIQ 6 ir elektrificēts plūdlīniju formas dizains, kas realizē „emocionālās efektivitātes“ ideju dzīvē un vienlaikus piepilda klientu estētiskās un funkcionālās vēlmes. Aerodinamiskais siluets ar vienkāršām, bet vienlaikus jutekliskām formām piedāvā svaigu skatījumu uz elektromobilitātes laikmetu.

 

Spārnu iedvesmots aizmugures spoileris

Eliptiskais, spārnu formas iedvesmotais aizmugures spoileris ir veidots no stiklam līdzīgiem caurspīdīgiem materiāliem, kas izceļ tā unikālo LED apgaismojuma rakstu.

 

Parametric pikseļi

Vairāk nekā 700 Parametric pikseļi dažādās vietās: priekšējos lukturos, aizmugures kombinētajos lukturos, priekšējos apakšējos sensoros, gaisa atveru apdarē un viduskonsoles indikatoros.

 

 

Iespaidīga jauda un bagātīga enerģija

IONIQ 6 pilnpiedziņas versijas motori pie priekšējās un aizmugurējās ass attīsta 239 kW (325 ZS) jaudu un 605 Nm griezes momentu, kas ir pieejams uzreiz. Ar IONIQ 6 lielas ietilpības 77,4 kWh akumulatoru aizmugures piedziņas modelis ar vienu uzlādi var nobraukt vairāk nekā 610 kilometrus kombinētajā ciklā (WLTP). Pilnpiedziņas versijas nobraukuma rezerve ir 570 kilometri.

Ar mazāk nekā 14 kWh/100 km enerģijas patēriņu pēc WLTP aplēsēm IONIQ 6 būs viens no visenergoefektīvākajiem tirgū pieejamajiem elektroautomobiļiem.

 

Uzlāde no automobiļa

Tāpat kā tā priekštecis IONIQ 5 arī IONIQ 6 piedāvā inovatīvo funkciju „transportlīdzeklis-patērētājs“ (V2L), kas ļauj klientiem lādēt savas elektroierīces – tas lieliski noder elektropadeves pārrāvumu laikā, atpūšoties pie dabas vai strādājot ārā.

 

Pārdomāts salona dizains

Domājot par pasažieru vajadzībām, IONIQ 6 piedāvā ergonomisku salonu uz 2950 mm garenbāzes ar pārdomātām funkcijām, kas pilnveido elektromobilitātes pieredzi.

 

Ilgtspējīgi materiāli

Rēķinoties ar mūsdienu patērētājiem, kuriem rūp apkārtējā vide, IONIQ 6 piedāvā ilgtspējīgi iegūtu vai dabisku materiālu klāstu, tostarp krāsu no pārstrādātiem pigmentiem, ekoloģiski apstrādātas ādas sēdekļus, bio-PET griestu audumu un paklājiņus no pārstrādātiem zvejas tīkliem.

 

Pikseļu gaismas

Interaktīvās 4 punktu pikseļu gaismas uz stūres piedāvā viegli saprotamu komunikāciju starp vadītāju un automobili.

 

Skārienekrāna priekšējais panelis

Moduļveida skārienekrāna priekšējā panelī ir integrēts 12 collu pilnībā skārienjutīgs infoizklaides ekrāns un 12 collu digitālais mērinstrumentu panelis. Tilta tipa viduskonsole piedāvā ērtu un plašu vietu dažādu priekšmetu uzglabāšanai salonā.

 

Bezvadu programmatūras atjauninājumi

IONIQ 6 ir pirmais šā Hyundai zīmola modelis, kas piedāvā bezvadu programmatūras atjauninājumus dažādām sistēmām. Šī tehnoloģija ļauj atjaunināt automobiļa elektroaprīkojuma, autonomās braukšanas, akumulatora un citas vadības sistēmas, lai braukšana būtu vēl drošāka un ērtāka. Autovadītājiem ir pieejami arī karšu un multivides programmatūras bezvadu atjauninājumi.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija