Programma MapCare™ no šī brīža piedāvā Hyundai karšu bezmaksas atjauninājumu navigācijas sistēmai, kas ietilpst Jūsu jaunā Hyundai automobiļa rūpnīcas komplektācijā. Karšu atjauninājumi aptver visu Eiropu (vairāk nekā 45 valstis), tos var saņemt tikai Hyundai pilnvarotajos autoservisos. Karšu atjauninājums izdarāms ļoti vienkārši! Viss nepieciešamais tiek paveikts autoservisā regulārās tehniskās apkopes gaitā kā bezmaksas pakalpojums.

Sazinieties

 

Karšu atjauninājumi ir pieejami i10, i20, i30, i40, Tucson, KONA, IONIQ un Santa Fe modeļiem, sākot ar 2010. izlaiduma gadu, ar nosacījumu, ka tie ir aprīkoti ar rūpnīcā uzstādīto LG navigācijas sistēmu un automobiļu importētājs ir Hyundai Motor Baltic Oy.

Sazinieties ar tuvāko Hyundai pilnvaroto autoservisu, noskaidrojiet, vai uz Jūsu automobiļa navigācijas sistēmu attiecas programma Hyundai MapCare™, un veiciet karšu pirmo atjauninājumu.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai programma Hyundai MapCare™ attiecas arī uz citām navigācijas sistēmām, kas uzstādītas automobilī vēlāk?
Nē. Bezmaksas programma Hyundai MapCare™ ir pieejama vienīgi rūpnīcā uzstādītajām LG navigācijas sistēmām.

Man ir Hyundai automobilis ar jau esošu navigācijas sistēmu. Vai uz mana automobiļa navigācijas sistēmu attiecas programma Hyundai MapCare™?
Jā. Vērsieties Hyundai pilnvarotajā autoservisā – tur Hyundai MapCare™ programma ir pieejama visiem modeļiem, ko importējis uzņēmums Hyundai Motor Baltic Oy, sākot ar 2010. gadu. Hyundai autoserviss noteiks, vai Jūsu automobiļa navigācijas sistēma ir saderīga ar programmu.

Kāds ir automobiļa navigācijas sistēmas garantijas laiks?
Hyundai rūpnīcā uzstādītajai LG navigācijas sistēmai tiek dota trīs gadu garantija.

 

Darbvirsmas versija