Pilnīgi jaunais KONA Electric
Dzīvojiet bez robežām.


 

Elektromobilitāte ar lielāku vērienu un stilu

Jauns, futūristisks dizains, dinamiskāks izskats un vairāk vietas visiem jūsu piedzīvojumiem – šis izteiksmīgais, pilnībā elektriskais SUV ir paaudzies un piedāvā inteliģentas tehnoloģijas un lielisku nobraukuma rezervi elektromobilitātei ar stilu.

 

Unikāls dizains

KONA Electric futūristisko stilu akcentē priekšpuses elegantais, unikālais dizains un aerodinamiskās plūdlīniju formas.

Piedziņas varianti

KONA Electric ir pieejams ar 48,4 kWh (nobraukuma rezerve līdz 377 km) vai 65,4 kWh (nobraukuma rezerve līdz 514 km) akumulatoru.

Izcilas braukšanas īpašības

Ar KONA Electric var braukt, izmantojot tikai vienu pedāli, un tas ir aprīkots ar akumulatora priekšsildīšanas un pilnveidotas reģeneratīvās bremzēšanas funkcijām.

 

 

Hyundai KONA Electric standartaprīkojums

Comfort

 • Apsildāma uzlādes ligzdas lūka
 • Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma 2.0
 • Bezvadu programmatūras atjauninājumi
 • 12,3″ LCD displejs, RDS un DAB radio, navigācijas sistēma, Bluetooth
 • 12,3″ TFT LCD mērinstrumentu bloks
 • Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma ar automašīnu un gājēju noteikšanu
 • Stāvvietas attāluma brīdinājums; uz priekšu/atpakaļgaitā
 • 3 pakāpju priekšējo sēdekļu apsilde
 • Automātiskā divzonu klimata kontrole
 • Apsildāma stūre
 • Joslas ieturēšanas palīgsistēma ar joslu/ceļa malas marķējuma noteikšanu
 • Atpakaļskata monitors
 • Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop&Go funkciju
 • Siltumsūknis
 • Inteliģentā ātruma ierobežojuma palīgsistēma

Style

 • Apsildāmi tonēti logi aizmugurē
 • Elektriski regulējami priekšējie sēdekļi
 • Pasažiera sēdekļa augstuma regulēšana
 • 3 pakāpju aizmugures sēdekļu apsilde
 • Salona noskaņas apgaismojums
 • Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma, ar aklās zonas sadursmes brīdinājumu un drošas izkāpšanas brīdinājumu
 • Stāvvietas attāluma brīdinājums; sānos
 • Bezvadu Qi standarta viedtālruņa lādētājs
 • V2L (no automobiļa patērētājam) funkcija (iekšpusē + ārpusē)

Premium

 • Attēla projicēšana vadītāja acu priekšā (TFT-LCD tipa)
 • E-Active skaņas dizains
 • Apkārtskata monitors
 • Aklās zonas monitors
 • Elektriskas bagāžas nodalījuma durvis
 • Projekcijas LED priekšējie lukturi un pilnībā izgaismota Seamless Horizon LED gaisma
 • Digitālā atslēga – iekāpšanas, iedarbināšanas un koplietošanas atslēga
 • Augstas klases Bose audiosistēma, 7 skaļruņi, zemo frekvenču skaļrunis, augsto frekvenču skaļrunis, ārējais pastiprinātājs, centrs
 • Auduma un ādas salons
 • Bagāžas nodalījuma tīkls
 • Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma; atpakaļgaitā

 

Attēla projicēšana vadītāja acu priekšā

Attēla projicēšana vadītāja acu priekšā ļauj braukt drošāk, parādot būtisko informāciju, piemēram, navigācijas norādes vai brīdinājumus, tieši vadītāja acu priekšā.

Uzziniet vairāk par savienojamību

 

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Tā ir noderīga, ja stāvvieta ir ļoti šaura vai ja nevēlaties iekāpt lielā peļķē, izkāpjot no automobiļa.

Uzziniet vairāk par drošību

 

Viedtālrunis kā atslēga

Ja vēlaties, varat atslēgt un iedarbināt savu KONA Electric ar viedtālruni vai viedpulksteni, izmantojot drošo NFC bezvadu tehnoloģiju.

Uzziniet vairāk par savienojamību

 

Stils un ietilpība

Elektroniskais pārnesumu pārslēgs ir pārvietots no viduskonsoles uz stūres statni, atbrīvojot vietu viduskonsolē.

Uzziniet vairāk par veiktspēju

 

Dizains
Unikāls no ārpuses, mājīgs iekšpusē.

 

Jauns dinamiskāks un drosmīgāks dizains

KONA Electric elegantais ārienes dizains jau no pašiem pamatiem ir veidots elektroauto stilā, apvienojot minimālistisko, aerodinamisko priekšpusi un Pixelated Seamless Horizon lukturus ar plūdlīniju formām. Taču, neraugoties uz futūristisko izskatu, pilnīgi jaunais KONA Electric vienmēr atgādina, ka tas ir īsts SUV.

 

SalonsKrāsas

Pixelated Seamless Horizon lukturi

Minimālistisko, oriģinālo priekšdaļu raksturo unikālie Pixelated Seamless Horizon lukturi, kas ir eleganti izliekti pāri visam motora pārsegam, ļaujot nekļūdīgi atpazīt dinamisko siluetu.

Dinamiskas kontūras

KONA Electric dinamiskais stils ir akcentēts ar drosmīgi veidotu riteņu arku apdari virsbūves krāsā ar integrētiem priekšējiem un aizmugurējiem lukturiem, kas piešķir robustu izskatu. Precīzās diagonālās, parametriskās virsmas ir harmonijā ar matēti hromētajiem moldingiem.

Izvēlieties savu stilu

KONA Electric ir aprīkots ar 17" divtoņu Carbon Gray krāsas vieglmetāla diskiem. Premium modelim papildu aprīkojumā ir pieejami 19" vieglmetāla diski divtoņu Glossy Black krāsā.

 

Lai top gaisma

Unikālā dizaina dubultie priekšējie lukturi sastāv no priekšējā buferī integrētiem LED projekcijas lukturiem un Seamless Horizon gaismām, kopā veidojot vizuālo tēlu, kas nepaliks nepamanīts.

 

Vienlaidu LED aizmugures lukturi

Aizmugures Pixelated Seamless Horizon lukturi atspoguļo priekšpuses dizainu un piešķir KONA Electric harmonisku kopējo izskatu, kas īpaši izceļas starp apkārtējiem.

 

Aktīvais gaisa aizvars

Priekšējā buferī integrētais aktīvais gaisa aizvars ne tikai akcentē automobiļa progresīvo izskatu, bet arī uzlabo tā energoefektivitāti aizvērtā stāvoklī vai nodrošina nepieciešamo dzesēšanu, kad tas ir atvērts.

 

Vairāk plašuma

Komforts un stils

Lai ļautu dzīvot ar plašāku vērienu, KONA Electric ir izaudzis, kļūdams platāks un garāks un piedāvājot vairāk vietas kājām un plecu augstumā otrajā rindā sēdošajiem. Plašuma sajūtu pastiprina plakanā grīda bez centrālā tuneļa.

 

Pielāgojama bagāžas telpa

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz 466 litrus ietilpīgs bagāžas nodalījums (ar paceltiem sēdekļiem) – par 30% vairāk nekā iepriekšējam KONA.

 

Bagāžas nodalījums priekšā

Tā kā priekšpusē vairs neatrodas iekšdedzes dzinējs, mēs šo vietu esam atjautīgi izmantojuši, lai ierīkotu papildu 27 litrus lielu priekšējo bagāžas nodalījumu.

 

Krāsas

Jūsu automobilis. Jūsu krāsas

Izpaudieties! Atkarībā no modeļa un apdares līmeņa, kas jums ir vispiemērotākais, varat izvēlēties sev tīkamāko no plaša eksterjera krāsu klāsta, kā arī divu toņu jumtu, lai personalizētu savu KONA Electric atbilstoši jūsu individuālajam stilam.

 

 

Funkcijas
Intuitīvās funkcijas ļauj tehnoloģijām darboties gluži kā pasakā.

 

Jauni standarti

Ar iespaidīgo progresīvu un gudru tehnoloģiju klāstu KONA Electric ievieš jaunus standartus subkompakto SUV segmentā. Atklājiet jaunākās savienojamības un ērtības funkcijas, ko papildina vismodernākās drošības un braukšanas palīgsistēmas.

VeiktspējaSavienojamībaDrošība

 

 

Veiktspēja

Izvēlieties jaudu un nobraukuma rezervi

KONA Electric ir pieejamas divas piedziņas versijas: ar 48,4 kWh (vidēji 377 km nobraukuma rezerve) vai 65,4 kWh (vidēji 514 km nobraukuma rezerve) akumulatoru.

 

Vislabākā nobraukuma rezerve savā klasē

Variantā ar 65,4 kWh akumulatoru KONA Electric ar vienu uzlādi spēj nobraukt 514 kilometrus, kas ir labākais rādītājs klasē.

Ātra uzlāde

Ar 65,4 kWh akumulatoru tikai 15 minūšu uzlāde 101 kW līdzstrāvas ātrās uzlādes stacijā ļauj nobraukt vēl 162 kilometrus.

Sportisks paātrinājums

KONA Electric piedāvā sportisku paātrinājumu – tikai 7,8 sekundes no 0 līdz 100 km/h ar 65,4 kWh akumulatoru.

 

Izbaudiet labāku braukšanu gan karstumā, gan aukstumā

Īpaši veidotā SUV platforma ir ļāvusi efektīvi izmantot vietu, uzstādot akumulatorus. Inovatīvā akumulatora termiskās pārvaldības sistēma nodrošina augstāku akumulatora efektivitāti un ilgāku kalpošanas laiku. Tai ir gaisa kondicionēšanas sistēmai pievienota ūdens dzesēšana un apsilde ar elektrisko sildelementu.

 

Uzlādes iespējas

Uzlādes ilgums ar standarta 50 kW lādētāju ir aptuveni viena stunda (10–80%). Uzlādes ilgums samazinās, ja akumulators tiek sagatavots uzlādei. To var izdarīt, navigācijas galamērķī iestatot atbilstošu lādētāja veidu.

Papildpiederumu klāstā ir pieejams mājas lādētājs un Type 2 uzlādes kabelis.

 

Uzlabota reģeneratīvās bremzēšanas sistēma

Kontrolējiet, cik daudz enerģijas sistēma reģenerē un uzkrāj akumulatorā, ar pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņām pie stūres. Jo augstāks ir šis līmenis, jo vairāk automobilis samazina ātrumu, noņemot kāju no akseleratora pedāļa.

 

i-Pedal

i-Pedal braukšanas režīms ļauj paātrināties un samazināt ātrumu, kā arī pilnībā apstāties, izmantojot tikai akseleratora pedāli.

 

Pievienojiet savas elektroierīces

Savienotie automobiļa pakalpojumi

KONA Electric sniedz jauna līmeņa savienojamību ar Hyundai jaunākās paaudzes infoizklaides sistēmu ccNC (Connected Car Navigation Cockpit), kas piedāvā uzlabotu grafiku un pilnībā saskaņotus displejus.

 

Lādējiet jebko jebkur

Vienkārši pievienojiet savas elektroierīces, lai tās uzlādētu. Zem otrās rindas sēdekļu ventilācijas atverēm atrodas 230 V kontaktligzdas, kas ļauj brīvi lietot vai lādēt jebkādas elektroierīces – gan braukšanas laikā, gan stāvot uz vietas. Ārējā pieslēgvieta nodrošina līdz 3,6 kW jaudu pat tad, kad automobilis ir izslēgts.

Pieejams tikai KONA Electric modeļiem ar V2L (no automobiļa patērētājam) tehnoloģiju. V2L ir standarta aprīkojums Style un Premium modeļiem.

 

Programmatūras atjauninājumi jums piemērotā laikā un vietā

Saņemiet jaunākos uzlabojumus, tiklīdz tie ir pieejami – bez manuālas lejupielādes un instalēšanas un bez dīlera apmeklēšanas. Ir iekļauti arī karšu un infoizklaides programmatūras atjauninājumi.

 

Uzziniet vairāk par programmatūras atjauninājumiem

 

Kontrolējiet savu automobili, izmantojot tālruni

Bluelink nodrošina savienojumu ar automobili braukšanas laikā, pirms un pēc tās un ļauj pārbaudīt automobiļa stāvokli un izmantot citas funkcijas ar viedtālruņa lietotnes vai skārienekrāna palīdzību.

Viss par Bluelink savienojamību

 

Drošība

Vismodernākās gudrās tehnoloģijas

KONA Electric ir aprīkots ar mūsu pilnveidoto vadītāja palīgsistēmu jaunāko versiju – Hyundai Smart Sense. Pirmo reizi tajā ir iekļauta palīgsistēma braukšanai pa ātrgaitas ceļiem HDA 2.0*, kas apvieno joslas ievērošanas palīgsistēmu un inteliģento kruīza kontroli uz navigācijas bāzes. Izmantojot sensorus un karšu datus, tā iespējo autonomu braukšanu, automātiski pielāgojot ātrumu un veicot apsteigšanu, kad ir iestatīta kruīza kontrole.

* Papildu aprīkojums. Sistēma darbojas tikai uz ātrgaitas ceļiem un šosejām, balstoties uz saglabātajiem karšu datiem, nevis kustības ātrumu. Dažādās valstīs var būt spēkā atšķirīgi ātrgaitas ceļa vai šosejas kategorizēšanas nosacījumi.

 

Pilnveidotā frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Vēl vairāk drošības ar aktīvo stūrēšanas palīgsistēmu kritiskās situācijās – izvairīšanās stūrēšana, krustojumu šķērsošana, joslas maiņas funkcija esošajā un blakus joslā.

Tikai papildu aprīkojumā.

 

Aklās zonas monitors

Digitālajā panelī ir redzams kreisajā un labajā pusē aiz automobiļa notiekošais. Kameras tiek aktivizētas, ieslēdzot pagrieziena rādītāju, pārkārtojoties uz citu joslu. Šī ir viena no mūsu klientu iemīļotākajām funkcijām.

Nav pieejams Comfort aprīkojuma līmenim.

 

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Šī gudrā funkcija palīdz iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās, pasažieriem neatrodoties automobilī. Automobilis brauc uz priekšu vai atpakaļ, nospiežot inteliģentās atslēgas pogu.

 

Stāvvietas sadursmes novēršanas palīgsistēma atpakaļgaitā

Braucot atpakaļgaitā, ja ar atpakaļskata kameru vai aizmugurējiem ultraskaņas sensoriem tiek konstatēts šķērslis, sistēma parādīs brīdinājumu un, ja nepieciešams, iedarbinās bremzes.

 

Salona kamera

Sistēma izmanto salona kameru, lai analizētu vadītāja seju un miegainības vai neuzmanības gadījumā brīdinātu viņu vai iejauktos, ja nepieciešams.

 

Frontālas sadursmes novēršanas palīgsistēma ar krustojumu izbraukšanu

Sistēma seko līdzi ceļam, izmantojot radaru un kameru, un automātiski bremzē, konstatējot strauju priekšā esošā automobiļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus vai velosipēdistus. Nogriežoties pa kreisi krustojumā, tā bremzē, ja pastāv sadursmes risks ar pretimbraucošu transportlīdzekli.

 

Brīdinājums par sadursmi aklajā zonā

Izmantojot radaru apakšējā aizmugurējā buferī, sistēma brīdina jūs par satiksmi aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, atskanēs skaņas brīdinājuma signāls un iedarbināsies bremzes, lai novērstu sadursmi.

 

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Izmanto priekšējo kameru, lai uzraudzītu ceļa marķējumu. Neplānotas novirzīšanās no joslas gadījumā tā jūs brīdinās un var izmantot stūres korekciju, lai novirzītu automobili atpakaļ joslā.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Aksesuāri
Vairāk stila. Vairāk ērtību. Vairāk jums.

 

Nekas nepārspēj oriģinālu

Visi Hyundai aksesuāri ir izstrādāti, izgatavoti un pārbaudīti tikpat rūpīgi kā jūsu jaunais KONA Electric. Tas nozīmē, ka tie nevainojami iederas, papildina jūsu automobiļa dizainu un nekad neizskatīsies nevietā. Tie visi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, tostarp pēc iespējas no ilgtspējīgiem un pārstrādājamiem.

Aplūkojiet dažus mūsu ieteikumus zemāk vai pilno klāstu mūsu brošūrā.

Hyundai KONA Electric aksesuāru brošūra

 

Sānu apdares līstes

Piešķiriet izcilu dinamiku sava KONA Electric sānu paneļiem ar šīm sānu apdares līstēm. Pieejamas spīdīgi melnā un matēta alumīnija krāsā.

Bagāžas organizators

Lieliski piemērots, lai ātri sakārtotu un nostiprinātu jebkāda veida bagāžu, salokāms, atbrīvojot vietu jūsu nākamajam uzdevumam. Ar praktiskām pārnēsāšanas siksnām un rokturiem ērtai transportēšanai ārpus automobiļa.

Pakaramais uzvalkam

Nesaburzīts apģērbs galamērķī. Viegli piestipriniet to pie priekšējā sēdekļa, pēc tam pakariniet savā birojā vai viesnīcas istabā.

 

Gumijas paklājiņi

Ar jauno KONA Electric ir tik vienkārši dzīvot pilnu krūti. Taču nereti tas ir saistīts ar dubļainiem apaviem, slapjumu un citām nevēlamām lietām. Mūsu īpaši izstrādātie aksesuāri nodrošina aizsardzību visu gadu un lieliski iederas salonā. Daudziem no tiem ir pieskaņoti virsmas raksti, un, kad vien iespējams, tie ir izgatavoti no bioloģiskiem materiāliem.

 

LED bagāžas nodalījuma un aizmugures apgaismojums

Nekad vairs nejūtieties bezpalīdzīgi, mēģinot tumsā atrast kādu konkrētu priekšmetu. Vai arī uzkāpt kaut kam, to darot. Izbaudiet perfektu redzamību bagāžniekā un ārpus tā!

 

LED durvju projektori

Šīs LED gaismas nodrošina skaidru, taču maigu gaismu ērtai iekāpšanai un labākai redzamībai, īpaši tumsā. Praktiskas tās padara fakts, ka šādā veidā peļķes ir labāk redzamas.

 

 

Cenas un tehniskie dati

 

Aplūkojiet Hyundai KONA Electric cenas, tehniskās specifikācijas un aprīkojumu mūsu cenrādī.

Jaunā KONA Electric cenas

 

8 gadu garantija augstsprieguma akumulatoram

Hyundai augstas veiktspējas augstsprieguma akumulatoriem ir 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija. Tāpat kā visiem Hyundai automobiļiem, arī KONA Electric ir 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma.

 

Hyundai garantija


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija