PIETIEKAMI VIETAS, LAI VISUS SATUVINĀTU

Jaunajam i30 Wagon ir plašs salons un elastība, bet bez kompromisiem stilā, ērtībā vai drošībā. Ar savu eleganti noformēto eksterjeru un interjeru, asprātīgo telpu, drošības funkcijām, Bluelink® telemātiku* ar iOS / Android mobilo lietotni tas padarīs katru ceļojumu par baudu.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

EKSTERJERS


ELEGANTĀ DAUDZPUSĪBA

i30 Wagon savā klasē ienes jaunus dizaina veidolus. Eksterjers lieliski apvieno stilu un aerodinamisko efektivitāti. Iekšpusē lietderība, komforts un elegance joprojām ir vienlīdz svarīgi. Un trīs jaunas virsbūves krāsas piešķir nebijušas iespējas jūsu individuālajai izpausmei.

Modernāka platāka izskata stāja uzlabo jaunā i30 Wagon izskatu un padara to gatavu piedzīvojumiem. 3D režģa raksts atspoguļo tā daudzpusīgo veiklību. Stilīgajā jaunajā apgaismojuma dizainā ir papildus iebūvēti V formas dienas gaitas lukturi, kā arī plānāki galvenie lukturi ar jaunāko LED tehnoloģiju.

Konusveida jumta līniju lieliski papildina slaidas sudraba jumta sliedes, kas ir standarta iezīme jaunajam i30 Wagon, radot i30 Wagon sportisko siluetu. i30 ir pārveidoti vieglmetāla diski ar Michelin riepām.*
* Pieejams Comfort un Style modeļiem.

 

INTERJERS


PRAKTISKS, KOMFORTABLS, KRĀŠŅI ELEGANTS

Jaunais Hyundai i30 Wagon ir veidots, rūpējoties par ietilpību un daudzpusību. Tas nenozīmē, ka tādējādi tiek radīti kompromisi stilā vai elegancē. Atjauninātajā salonā jūs gaida pamanāmas detaļas un augstas kvalitātes virsmas. Jaunas krāsas, sēdekļu apdares iespējas un jaunākā multivides tehnoloģija aicina jūs apsēsties ērtāk un izbaudīt drošu un ērtu braukšanu.

 

Sēdekļu apdare ar jaunām krāsām un materiāliem

Lai parādītu jūsu individualitāti, ir pievienotas trīs jaunas interjera krāsas: Pewter Gray, Ebony Brown un Moss Gray. Sēdekļus var pārklāt ar audumu, ādu vai kombinēt abus materiālus. Plaši atveramā, nolokāmā un bīdāmā stikla jumta lūka palielina atvērto un gaisīgo atmosfēru.*
* Papildaprīkojums Style modeļiem.

 

Īpaši liels bagāžas nodalījums

Praktisks un ērts — tāds ir bagāžas nodalījums, kura ietilpība ir 602 litri. Nolokot aizmugurējos sēdekļus, iespējams iegūt bagāžas nodalījumu ar 1650 litru ietilpību. Pateicoties lūkai* aiz centrālā balsta, slēpju un citu garu priekšmetu pārvadāšana nesagādā nekādas grūtības — pat ar četriem cilvēkiem salonā.
* Slēpju lūka ir pieejama Style modeļiem.

 

JAUNS 7 COLLU DIGITĀLAIS MĒRINSTRUMENTU PANELIS

Digitālais 7 collu mērinstrumentu panelis*, kas atrodas automobiļa priekšpuses centrālajā daļā, parāda būtisku informāciju par braukšanu. Jūs varat digitāli attēlot savu ātrumu, enerģijas plūsmu (tikai hibrīdiem), navigācijas informāciju vai aktīvās SmartSense funkcijas.
* Pieejams Style modeļiem.

TRĪS BRAUKŠANAS REŽĪMI

Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma* digitālā kopa maina krāsu un grafiku. Kā redzams attēlā, Normal režīmam atbilst zila krāsa, Eco – zaļa un Sporta režīmam – oranža.
* Pieejams Comfort, Style modeļiem.

LIELĀKS SKĀRIENEKRĀNS

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, kā arī navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

VEIKTSPĒJA


RĀDĪTS, LAI JŪS PĀRVIETOTOS AR BAUDU UN JAUDU

Jaunais i30 Wagon piedāvā vēl nebijušu daudzveidību, runājot par piedziņas iespējām. Elektriskās 48 V daļējā hibrīda iespējas samazina CO2 izmešus, uzlabojot degvielas efektivitāti. 48 V daļējā hibrīda iespējas ir pieejamas ar 7 pakāpju dubultā sajūga automātisko ātrumkārbu (DCT), 1,0 T-GDI vai 1,5 T-GDI benzīna dzinēju.

Benzīna dzinēji

Jaunais 1,5 litru T-GDi dzinējs ar 159 ZS ir augstākā līmeņa produkts, kurš iekļauts standartaprīkojumā ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju dubultā sajūga automātisko ātrumkārbu (DCT).

Ir pieejama arī 1,5 litru DPi dzinēja 110 ZS versija ar
6 pakāpju manuālo ātrumkārbu un 1,0 litru T-GDi dzinējs ar
6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju dubultā sajūga automātisko ātrumkārbu (DCT).

 

48 V daļēja hibrīda sistēma

48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēma atbalsta iekšdedzes motoru, dažādos braukšanas posmos pievienojot elektrisko jaudu. Uzziniet vairāk par šo novatorisko degvielas taupīšanas sistēmu.

KOMFORTABLS STARTS

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.

PAĀTRINĀJUMS

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 līdz 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts nepieciešamais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nepiegādājot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

UZLĀDE BRAUKŠANAS LAIKĀ

Pie nemainīga ātruma sistēma strādā vai nu tukšgaitā, vai darbojas kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

REĢENERĀCIJA

Aktīvās bremzēšanas vai apsteigšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

PLAŠĀKS START-STOP DIAPAZONS

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

 

 

SAVIENOJAMĪBA


SAVIENOJIET SAVU TĀLRUNI, AUTOMOBILI UN SEVI

Tālrunī izmantojot lietotni Bluelink®*, jūs var varat aizslēgt un atslēgt jūsu i30 Wagon attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties zināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Hyundai Live pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, reāllaika atjauninājumi par stāvvietām, degvielas uzpildes staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.
* Standartaprīkojums Style modeļiem, papildaprīkojums Comfort modelim.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

Apple CarPlay™ un Android Auto™*

Jaunais i30 Wagon ir saderīgs ar Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai jūs varētu pieslēgt viedtālruni un atspoguļot iecienītās lietotnes lielajā skārienekrānā.

* Apple CarPlay™ un Android Auto™ ir papildu aprīkojums Fresh modelim. Standartaprīkojums Comfort, Style modeļiem.

 

DROŠĪBA


Hyundai SmartSense

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas – tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais i30 Wagon ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Pieejams Style modeļiem.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Šī i30 Wagon standarta funkcija, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju.

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams skaņas brīdinājuma signāls.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija pilsētas braukšanai brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis sāk kustēties, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Viegla novietošana stāvvietā

Lai jūs ekranā redzetu, kurp braucat, atpakaļskata kamera sāk darboties, kad ir ieslēgta atpakaļgaita. Ultraskaņas sensori uz priekšējā un aizmugurējā bufera brīdina ar skaņas un vizuāliem signāliem, kad tiek atklāti šķēršļi.

* Atpakaļskata monitors ir papildu aprīkojums Fresh modelim, standarta Comfort, Style modeļiem.  Aizmugurējā stāvvietas palīgsistēma ir standarta funkcija Comfort, Style modeļiem. Priekšējā stāvvietas palīgsistēma ir pieejama Style modeļiem.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija