DROŠĪBAI GATAVS. SAVIENOJAMĪBAI GATAVS. CILVĒKAM GATAVS.

Jaunais i30 nodrošina jaunu, drosmīgu dizainu, savā klasē labākās drošības funkcijas, Bluelink® telemātiku* ar iOS/Android mobilo lietotni un 48 V daļēja hibrīda versijas augstākai efektivitātei. Sagatavojieties.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.
 

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

EKSTERJERS


GATAVS DOTIES JEBKUR – AR STILU

Ārējais dizains, kas vienmēr ir izcēlis godalgoto i30, tagad ir atjaunināts ar plašu stilīgu dizaina elementu klāstu. Priekšpuse uzsver i30 moderno nostāju. Aizmugure izsaka izsmalcinātību. Trīs jaunas ārējās krāsas piešķir jaunas iespējas jūsu individuālajai izpausmei.

 

No pirmā uzmetuma līdz gatavam produktam

Pirmais procesa posms ir dizaina plānošana. Šeit izaicinājums ir pamanīt tendenci, kuru iemīlēs ne tikai tagad, bet arī nākotnē. Hyundai pēta vietējās tendences un patērētāju dzīvesveidu visā pasaulē, lai radītu oriģinālus attēlus un koncepcijas.

Plašajai un vienlaikus modernajai i30 priekšpusei ir režģī akcentēts 3D raksts. Stilīgajā jaunajā apgaismojuma dizainā ir papildus iebūvēti V formas dienas gaitas lukturi, kā arī plānāki galvenie lukturi ar jaunāko LED tehnoloģiju.

Tīrajā profilā dominē nepārtraukta slaika rakstura līnija, kas sniedzas no galvenajiem lukturiem līdz aizmugurējiem kombinētajiem lukturiem. i30 ir pārveidoti vieglmetāla diski ar Michelin riepām.*
* Pieejams Comfort un Style modeļiem.
 

INTERJERS


PILNVEIDOTS, PRECĪZS UN ĒRTS

Jaunā Hyundai i30 unikālā dizaina attieksme parādās arī iekšpusē. Atjauninātajā salonā jūs gaida pamanāmas detaļas un augstas kvalitātes virsmas. Jaunas krāsas, sēdekļu pārvalku iespējas un jaunākā multivides tehnoloģija aicina jūs apsēsties ērtāk un izbaudīt drošu un ērtu braukšanu.

 

Sēdekļu apšuvumi ar jaunām krāsām un materiāliem

Lai izteiktu jūsu individualitāti, ir pievienotas trīs jaunas interjera krāsas: Pewter Gray, Ebony Brown un Moss Gray. Sēdekļus var pārklāt ar audumu, ādu vai abu materiālu kombināciju. Plaši atveramā noliecamā un bīdāmā stikla jumta lūka* vairo atvērtas un plašas telpas sajūtu.
* Papildaprīkojums Style modeļiem.

 

JAUNS 7 COLLU DIGITĀLAIS MĒRINSTRUMENTU PANELIS

Digitālais 7 collu mērinstrumentu panelis*, kas atrodas automobiļa priekšpuses centrālajā daļā, parāda būtisku informāciju par braukšanu. Jūs varat digitāli attēlot savu ātrumu, enerģijas plūsmu (tikai hibrīdiem), navigācijas informāciju vai aktīvās SmartSense funkcijas.
* Pieejams Style modeļiem.

TRĪS BRAUKŠANAS REŽĪMI

Atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma* digitālā kopa maina krāsu un grafiku. Kā redzams attēlā, Normal režīmam atbilst zila krāsa, Eco – zaļa un Sporta režīmam – oranža.
* Pieejams Comfort, Style modeļiem.

LIELĀKS SKĀRIENEKRĀNS

10,25 collu skārienekrāns* nodrošina ērtu piekļuvi automobiļa funkcijām, informācijai un izklaidei, kā arī navigācijas sistēmai un viedtālruņa lietotnēm.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

VEIKTSPĒJA


EFEKTIVITĀTE UN PROGRESS: SPĒKA PĀRVADA SĒRIJA

Jaunais i30 piedāvā vēl nebijušu daudzveidību, runājot par piedziņas iespējām. Elektriskās 48 V daļējā hibrīda iespējas samazina CO2 izmešus, uzlabojot degvielas efektivitāti. 48 V daļējā hibrīda iespējas ir pieejamas ar 7 pakāpju dubultā sajūga automātisko ātrumkārbu (DCT), 1,0 T-GDI vai 1,5 T-GDI benzīna dzinēju.

Benzīna dzinēji

Jaunais 1,5 litru T-GDi dzinējs ar 159 ZS ir augstākā līmeņa produkts, kurš iekļauts standartaprīkojumā ar 48 V daļējā hibrīda tehnoloģiju un 7 pakāpju dubultā sajūga automātisko ātrumkārbu (DCT).

Ir pieejama arī 1,5 litru DPi dzinēja 110 ZS versija ar
6 pakāpju manuālo ātrumkārbu un 1,0 litru T-GDi dzinējs ar
6 pakāpju manuālo ātrumkārbu vai 7 pakāpju DCT automātisko ātrumkārbu.

 

48 V daļēja hibrīda sistēma

48 V daļēja hibrīda spēka pārvada sistēma atbalsta iekšdedzes motoru, dažādos braukšanas posmos pievienojot elektrisko jaudu. Uzziniet vairāk par šo novatorisko degvielas taupīšanas sistēmu.

KOMFORTABLS STARTS

Tas ir īpaši noderīgs pilsētas satiksmē. Tas atbalsta ātrāku un vienmērīgāku motora iedarbināšanu ar papildu griezes momentu, izmantojot enerģiju no 48 V akumulatora.

PAĀTRINĀJUMS

Paātrinājumā startera ģenerators atbalsta motoru ar 4 līdz 10 kW jaudu. Kad ir sasniegts nepieciešamais ātrums, sistēma pāriet uz neitrālu režīmu, nepiegādājot enerģiju. Tā rezultātā var samazināt CO2 emisijas un degvielas patēriņu.

UZLĀDE BRAUKŠANAS LAIKĀ

Pie nemainīga ātruma sistēma strādā vai nu tukšgaitā, vai darbojas kā ģenerators, kas uzlādē 48 V akumulatoru, atkarībā no akumulatora uzlādes stāvokļa.

REĢENERĀCIJA

Aktīvās bremzēšanas vai apsteigšanas fāzēs rotējošā kloķvārpsta darbina startera ģeneratoru, kas pēc tam atgūst maksimālo jaudu no 10 līdz 12 kW. Ģenerators pārvērš kinētisko bremzēšanas enerģiju elektrībā un atkal ievada 48 V akumulatorā.

PLAŠĀKS START-STOP DIAPAZONS

Kustoties ar mazu ātrumu, start-stop funkcija tiek aktivizēta, sasniedzot ātrumu 30 km/h. Palēninājumā starp 30 un 0 km/h un atlaižot sajūgu, motors tiek pilnībā izslēgts.

 

 

SAVIENOJAMĪBA


SAVIENOJIET SAVU TĀLRUNI, AUTOMOBILI UN SEVI

Ar lietotni Bluelink®* tālrunī jūs var varat aizslēgt un atslēgt jūsu i30 attālināti vai atrast savu automobili, kad neatceraties, kur tieši tas ir novietots. Lietotne jums nosūtīs arī brīdinājumu, ja kāds mēģinās ielauzties. Ja jūs vēlaties zināt, vai riepu spiediens ir atbilstošs un bremžu sistēma ir darba kārtībā, lietotne jums paziņos arī šādu informāciju.

Hyundai Live pakalpojumu* abonementā ir iekļauta satiksmes informācija, reāllaika atjauninājumi par stāvvietām, degvielas staciju atrašanās vietu informācija, kā arī informācija par laikapstākļiem.

* Standartaprīkojums Style modeļiem, papildaprīkojums Comfort modelim.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

Apple CarPlay™ un Android Auto™*

Jaunais i30 ir saderīgs ar Apple CarPlay™ un Android Auto™, lai jūs varētu pieslēgt viedtālruni un atspoguļot iecienītās lietotnes lielajā skārienekrānā.

* Apple CarPlay™ un Android Auto™ ir papildu aprīkojums Fresh modelim. Standartaprīkojums Comfort, Style modeļiem.

 

DROŠĪBA


Hyundai SmartSense

Uzlabotā Hyundai SmartSense pakotne – mūsu modernās progresīvās vadītāja palīdzības sistēmas – tagad ir pilnībā integrēta jaunajā i30, sniedzot drošību jums un mieru jūsu mīļajiem.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais i30 ir pirmais modelis ar Joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ja tā ir ieslēgta, automobiļa centrējums joslā tiek saglabāts, braucot ar ātrumu no 0 līdz 180 km/h pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Pieejams Style modeļiem.

 

Frontālās sadursmes brīdinājuma palīgsistēma

Šī i30 standarta funkcija, kas, uztverot ceļu priekšā ar radaru un kameru, sistēmā automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša transportlīdzekļa bremzēšanu vai uz ceļa esošu kājāmgājēju.

Aklās zonas sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā ieslēgsiet pagrieziena rādītāju, būs dzirdams skaņas brīdinājuma signāls.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

 

Aizmugures šķērsvirziena satiksmes sadursmes brīdinājuma palīgsistēma*

Kad veicat manevrus atpakaļgaitā vietās, kur redzamība ir slikta, sistēma brīdina autovadītāju par automobiļiem, kas tuvojas no sāniem.
* Papildaprīkojums Comfort modelī, standartaprīkojums Style modelī.

 

Brīdinājums par priekšējā automobiļa aizbraukšanu

Šī viedā funkcija pilsētas braukšanai brīdina vadītāju, kad priekšā esošais transportlīdzeklis atsāk kustību, piemēram, pie luksofora vai sastrēgumā.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, joslas ieturēšanas palīgsistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

 

Viegla novietošana stāvvietā

Atpakaļskata kamera sāk darboties, kad ir izvēlēts reverss, lai uz ekrāna jūs redzētu, kurp dodaties. Ultraskaņas sensori uz priekšējā un aizmugurējā bufera dod skaņas un vizuālus brīdinājumus, kad tiek atklāti šķēršļi.

* Atpakaļskata monitors ir papildu aprīkojums Fresh modelim, standarta Comfort, Style modeļiem. Aizmugurējā stāvvietas palīgsistēma ir standarta funkcija Comfort, Style modeļiem. Priekšējā stāvvietas palīgsistēma ir pieejama Style modeļiem.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija