Jaunais i20

Atsvaidzināts dizains, vairāk praktiskuma un drošības.


 

Jaunais i20 piesaista ar elegantu un sportisku dizainu

Hyundai i20 piesaista klientus ar atsvaidzinātu dizainu un drosmīgām krāsu kombinācijām. Modelis ir aprīkots ar jaunākajām un klasē vadošajām viedajām tehnoloģijām. Un kas ir īpaši pievilcīgi – daudzas no tām jau ir ietvertas standarta aprīkojumā!

 

Sportiskāka priekšējā reste

Priekšējā bufera forma un raksts, kā arī radiatora reste ir uzlaboti, lai radītu elegantu izskatu ar sportiskiem elementiem. Atsvaidzinātajā modelī spuldzes ir aizstātas ar LED tehnoloģiju labākam apgaismojumam salonā.

 

Zems jumta profils

Aizmugurē ir jauna izskata buferis un unikāls aizmugurējo lukturu dizains.

 

Gara riteņu bāze

Zemais jumta profils un garā riteņu bāze uzlabo i20 aerodinamiku, samazinot gaisa pretestību, kas arī uzlabo vadāmību un paaugstina degvielas patēriņa efektivitāti. Ir pievienoti jauna dizaina 16 un 17 collu diski.

 

Nevainojamas tehnoloģijas

Jaunais i20 ir aprīkots ar jaunākajām savienojamības funkcijām, kas pasažieriem padara automobiļa izmantošanu vēl ērtāku. Modelis ir atjaunināts ar standarta aprīkojumā ietvertu 4,2 collu LCD klasteri, USB C tipa, otrās paaudzes eCall, kas balstīta uz 4G tīklu, un OTA (Over-the-Air) karšu atjauninājumiem.

 

Optimizēts degvielas patēriņš

Modeļu klāsta augšgalā atrodas T-GDi benzīna dzinējs ar 48 voltu daļējā hibrīda sistēmu ar maksimālo jaudu 120 ZS un maksimālo griezi 200 Nm. Modelis ir pieejams ar septiņu pakāpju dubultā sajūga pārnesumkārbu (7DCT), kas nodrošina vienmērīgu un atsaucīgu braukšanas pieredzi.

 

Cenas un tehniskie dati

Jaunā Hyundai i20 iepriekšpārdošana un pasūtījumu pieņemšana ir sākusies. Detalizētāku informāciju par automobiļu pieejamību varat iegūt no sava izplatītāja.

Jaunā i20 cenas

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Kā ikviens Hyundai, atjauninātais i20 ir izgatavots atbilstoši visaugstākajiem kvalitātes standartiem. Tas mums ļauj piedāvāt 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu baudīt lietas, kas jums dzīvē sagādā prieku, neraizējoties par savu automobili.

 

Hyundai garantija Sazināties ar izplatītāju

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija