IONIQ 5 2023. gada modelis jau pieejams pārdošanā

Godalgotais pilnībā elektriskais IONIQ 5 ir atjaunināts. Vairāk jaudas un lielāka nobraukuma rezerve, labāks paātrinājums un balstiekārta, akumulatora priekšsildīšana un digitālie spoguļi. Lai pasūtītu IONIQ 5 2023. gada modeli jau šodien, sazinieties ar sev tuvāko izplatītāju.

 

ELEKTRISKO INOVĀCIJU SKAISTUMS

IONIQ 5 ar inovatīvā koncepta automobiļa dizainu un viedo tehnoloģiju klāstu ir nākotnes iemiesojums, kam turklāt ir īsāks uzlādes laiks un rūpīgi izstrādāts stils. Pilnībā elektriskie automobiļi neizmanto degvielu un tādējādi rada nulles izpūtēja emisijas. Tā kā tiem arī nav sajūga un pārnesumu, samazinās tehniskās apkopes izmaksas, savukārt pietiekami jaudīgais tūlītējais griezes moments nodrošina strauju paātrināšanos no braukšanas uzsākšanas vietas. Pateicoties šim vienmērīgajam un ātrajam paātrinājumam, ikviens brauciens ir dinamisks un aizraujošs.

 

Elektrizējošs dizains

Iedvesmojoties no Concept 45 EV futūristiskā dizaina, IONIQ 5 slaidās un jutekliskās līnijas balstās uz Hyundai dizaina mantojumu, taču ir pielāgotas nākotnes prasībām.

E-GMP platforma

Izbaudiet ātrāku uzlādi, garāku nobraucamo attālumu, labāku vadāmību un vairāk vietas salonā, ko nodrošina Hyundai elektroautomobiļiem veltītā E-GMP platforma (Globālā moduļveida platforma elektroautomobiļiem).

Vieda uzturēšanās telpa

Pateicoties EV platformai, esam izveidojuši interjeru, kas sniedz pavisam jaunu pieredzi, kā arī maina uzskatus par uzturēšanās telpu un pārvietošanās telpu.

PIESAKIES TESTA BRAUCIENAM

EKSTERJERS


ATŠĶIRĪGS. STILA IKONAS CIENĪGS. NEVAINOJAMS

IONIQ 5 nevainojamais dizains izceļas, pateicoties labi modelētām līnijām un minimālisma stila struktūrām. Unikālais gliemežnīcas tipa dzinēja pārsegs stiepjas visā automobiļa platumā, samazinot atstarpes starp paneļiem, lai iegūtu nevainojamu augstajām tehnoloģijām atbilstošu izskatu. Unikālais parametrisko pikseļu LED apgaismojums kā neatkārtojams “dārgakmens” kļūs par pamanāmu visu turpmāko IONIQ 5 modeļu eksterjera iezīmi.

No nakts līdz dienas apgaismojumam ar 256 pikseļiem

Pamani un esi pamanāms – galvenās automobiļa lieliskā izskata iezīmes ir pamanāmie LED priekšējie lukturi un to 256 kuba formas pikseļi.

Drosmīga un spoži apgaismota aizmugures daļa

Inovatīvais LED apgaismojuma dizains ir iekļauts arī automobiļa aizmugurē, kur neatkārtojamie taisnstūra formas aizmugurējie lukturi izceļas ar raksturīgajiem parametriskajiem pikseļiem.

 

Aktīvas gaisa ieplūdes atveres

Automobiļa priekšējā buferī iebūvētais aktīvais gaisa ieplūdes vārsts vēl vairāk papildina automobiļa priekšpuses augsto tehnoloģiju izskatu, kā arī uzlabo energoefektivitāti, kad tas ir aizvērts, un pēc nepieciešamības dzesē automobiļa daļas, kad tas ir atvērts.

 

Aerodinamiski digitālie sānu spoguļi

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz samazināta gaisa pretestība un skaidra redzamība uz aizmuguri pat sliktos laika apstākļos, ar spoguļiem, kas darbojas pēc videokameras principa.
Pieejami tikai kā standarta aprīkojums Ultimate modelim.

Panorāmas stikla jumts

Plaši atveramais, paceļamais un bīdāmais panorāmas stikla jumts ielaiž salonā piedzīvojumu sajūtu, kamēr vēl esat tikai ceļā pretī tiem.
Papildu aprīkojums Style un Premium modelim. Standarta aprīkojums Ultimate modelim.

 

Vienlīmeņa durvju rokturi

Slaidie un aerodinamiskie vienlīmeņa stila automātiskie durvju rokturi papildina IONIQ 5 augsto tehnoloģiju izskatu. Skāriensensori automātiski atbrīvo paslēptos durvju rokturus lietošanai.
Papildu aprīkojums Premium modelim, standarta aprīkojums Ultimate modelim.

Sadalīta aizmugures atstarojošā josla

Iedvesmojoties no gadu gadiem iecienītiem elektronikas izstrādājumiem, sadalītās aizmugures atstarojošās joslas padara IONIQ 5 aizmuguri pievilcīgāku.

 

Aerodinamisks spoileris

Aizmugures spoileris ir vēl viens Hyundai jutekliskā sportiskuma dizaina filozofijas atspoguļojums, kas ar aerodinamikas palīdzību piešķir sportisku raksturu.

Ekskluzīvi vieglmetāla diski

Uzlabotās aerodinamikas 19 un 20 collu* diskos pamanāmas “echo” dizaina iezīmes, kas rada elektriskās strāvas plūsmas iespaidu un ir harmoniski papildinātas ar slaidu profilu. IONIQ 5 ir standarta un augstas kvalitātes 19 collu Michelin Primacy 4 Acoustic riepas.
Lejupielādēt riepu uzlīmes >>
*20 collu diski ir pieejami papildu aprīkojumā.

Krāsas

Izvēlei ir pieejamas deviņas eksterjera krāsas, tostarp pieci jauni dabas iedvesmoti toņi, kas pieejami tikai IONIQ 5. Pieejamas arī trīs izvēles iespējas ar matētu pārklājumu. Matētā krāsojuma mazgāšanas un kopšanas norādījumi >>
Jūsu Hyundai izplatītājs pārzina jūsu izvēlētās krāsas piegādes iespējas. Jūs varat iepazīties ar krāsu paraugiem pie tuvākā Hyundai izplatītāja.

 

INTERJERS


DZĪVOJIET, BRAUCIET, STRĀDĀJIET, ATPŪTIETIES

Pateicoties IONIQ 5, dzīvesveids un pārvietošanās saplūst, veidojot vienotu veselumu. Mūsu jaunā EV platforma ļāva no jauna izstrādāt automobiļa interjeru, radot pilnībā jaunu automobiļa izmantošanas pieredzi. Plašā un gludā grīda, priekšējie sēdekļi ar daudzveidīgām regulēšanas iespējām, kurus ir iespējams pilnībā atliekt atpakaļ, un slīdošā viduskonsole, ko var pārvietot pa salonu.

 

Iebūvētie displeji

Slaidajam moduļveida instrumentu panelim ir divi iebūvēti displeji: 12,25 collu pilnībā skāriena informācijas un izklaides sistēmas ekrāns un 12,25 collu digitālais panelis, kas piešķir augsto tehnoloģiju izskatu un ir pieejams standartaprīkojumā.

Statņa tipa „shift-by-wire“ vadības pogas

Viss nepieciešamais viena skāriena attālumā. Elegantais rotējošā tipa pārslēdzējs atrodas uz stūres statņa. Lietošana ir ātra, intuitīva un precīza.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Izbaudiet vadību ar pirkstiem. Jūs varat viegli regulēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni, izmantojot pārslēgšanas lāpstiņas, kas uzstādītas uz stūres.

 

Slīdoša viduskonsole

Pielāgojiet interjera izkārtojumu atbilstoši savām vajadzībām. Jūs varat pārvietot centrālo konsoli atpakaļ uz aizmugurējiem sēdekļiem, lai jūsu bērni varētu to izmantot kā piknika galdu vai rakstāmgaldu.
* Nav pieejams Style modelim.

 

Elektriski regulējami bīdāmie aizmugurējie sēdekļi*

Aizmugurējos sēdekļus var manuāli noliekt un elektriski pārvietot uz priekšu un aizmuguri līdz pat 135 mm. Aizmugurē sēdošie pasažieri arī var izbaudīt viduskonsoles funkcijas, piemēram, krūzīšu turētājus, 15 vatu bezvadu tālruņa lādētāju un USB portus.
* Papildu aprīkojums Premium modelim. Standarta aprīkojums Ultimate modelim.

 


 

Melna

Hyundai IONIQ 5 salona krāsas apdare ir eleganti melnā krāsā.
 


 

Pelēka – divu toņu

Šīs krāsas atspoguļo Dienvidkorejas dienvidu krastā esošos oļus.
Papildaprīkojums.


 

Tumši zaļa / gaiši pelēka

Zaļās krāsas tonis atspoguļo Dienvidkorejas salas Čedžu mežus.
Pieejama kā papildaprīkojums Premium modelim.

Priekšējais un aizmugurējais bagāžas nodalījums

Mēs paplašinājām pieejamo bagāžas nodalījumu, izmantojot vietu, kur parasti atrastos degvielas dzinējs. Otrs bagāžnieks priekšpusē papildus nodrošina līdz pat 57 litru ietilpību. Aizmugurējais bagāžas nodalījums ir 527 litri, ko varat paplašināt līdz pat 1600 litriem, pilnībā nolaižot aizmugurējos sēdekļus.

 

Aizmugurējās ventilācijas atveres un sēdekļu apsilde

Brauciena laikā aizmugurē sēdošie pasažieri novērtēs individuālās aizmugurējās ventilācijas atveres un trīsfāzu sēdekļu apsildi (kreisajā un labajā pusē).

 

ILGTSPĒJĪBA


INOVATĪVA VIDEI DRAUDZĪGU MATERIĀLU LIETOŠANA

IONIQ 5 plaši tiek izmantoti videi draudzīgi materiāli, piemēram, ekoloģiski apstrādāta āda un pārstrādāta dzija. Turklāt griestu apšuvumam, paklājiem un sēdekļu pārvalkiem tiek izmantotas izejvielas, kas iegūtas no cukurniedrēm. Šis risinājums ir gan pārstrādājams, gan skaisti izskatās. Inovatīvais dabisko materiālo lietojums ir vēl viens solis uz mūsu ražošanas procesa ilgtspējības nodrošināšanu, ļaujot IONIQ 5 būt mazāk atkarīgam no naftas produktiem.

 


 

Pudeles, kas pārstrādātas audumā

Lai izgatavotu vienu IONIQ 5, smalkās plastmasas skaidiņās tiek sadalītas līdz pat 32 plastmasas pudeles. Šīs skaidiņas tiek izkausētas un savērptas dzijā, no kuras tiek radīts austs polsterējuma audums.


 

Augi pārvēršas par sēdekļu un paklāju sastāvdaļām

Sēdekļu, griestu tapsējuma un paklāja auduma sastāvā ir bioloģiskas sastāvdaļas, kas iegūtas no cukurniedrēm un kukurūzas, savukārt IONIQ 5 interjerā izmantotā āda ir krāsota ar linu eļļu.
 


 

Puķes pārvēršas par krāsām

IONIQ 5 durvis un aizsargpaneļi ir krāsoti ar bioloģisku krāsu, kuras sastāvā ir no augiem, piemēram, rapša un kukurūzas, iegūtas eļļas.
 

 

Viens IONIQ 5 satur:

Līdz pat 32

pārstrādātas plastmasas pudeles.

0,08

kvadrātmetri pārstrādājama papīra materiāla.

730 g

cukurniedru un jauktas kukurūzas.

294 g

vilnas.

200 g

linu eļļa.

 

VEIKTSPĒJA


ELEKTRISKĀS MOBILITĀTES NĀKOTNE IR KLĀT

Pateicoties satriecošajam dizainam un braukšanas dinamikai, kā arī 800 voltu akumulatora sistēmai, kas nodrošina ļoti ātru uzlādi, šis neatkārtojamais CUV sniedz pārsteidzošu veiktspēju, kas iegūta ar jaunākās platformas palīdzību, kura ir īsts tehnoloģiju jomas sasniegums šajā elektroautomobiļu ērā.

Izbaudiet aizraujošu paātrinājumu

IONIQ 5 nodrošina sportisku paātrinājumu: no 0 līdz 100 km/h pilnpiedziņas modelis sasniedz tikai 5,1 sekundēs.

Līdz pat 507 km liels nobraucamais attālums

Hyundai jaunākās viedās tehnoloģijas ļauj IONIQ 5 nobraukt līdz pat 507 kilometru, ja modelis ir aprīkots ar aizmugurējo riteņu piedziņu. Pārvietojoties tikai pilsētā, nobraucamais attālums sasniedz līdz pat 710 km.

Maks. ātrums 185 km/h

IONIQ 5 piedāvā izcilu braukšanas dinamiku un sportisku sniegumu, ļaujot attīstīt maksimālo ātrumu 185 km/h.

 

Atsevišķie un dubultie elektromotori

Pilnpiedziņas versijā iespējams uzstādīt divus elektromotorus, savukārt aizmugurējās piedziņas versijā var uzstādīt vienu elektromotoru.

Maksimālā jauda un griezes moments:

2 riteņu piedziņa – 168,1 kW (229 ZS), 350 Nm
4 riteņu piedziņa – 73,9 kW (100 ZS) priekšā + 165,4 kW (225 ZS) aizmugurē. 255 Nm priekšā + 350 Nm aizmugurē

 

Augstas veiktspējas 800 voltu tehnoloģija

IONIQ 5 ir viens no pirmajiem izgatavotajiem automobiļiem ar 800 V akumulatora sistēmu. Tas tiek uzlādēts ārkārtīgi ātri, nodrošina vienmērīgi augstu veiktspēju, un tam ir samazināts svars un izmērs.

Elektriskā pilnpiedziņa (HTRAC)

IONIQ 5, kas ir pieejams ar Hyundai pazīstamo pilnpiedziņas sistēmu HTRAC, nodrošina iespaidīgu veiktspēju pilnpiedziņas režīmā, ļaujot jums pārvietoties visdažādākajos apstākļos.

 

Regulējama rekuperatīvā bremzēšana

Maksimāli palieliniet nobraucamo attālumu brauciena laikā. Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas ļauj jums regulēt reģeneratīvās bremzēšanas intensitāti, lai ar elektromotora palīdzību samazinātu automobiļa ātrumu un uzlādētu akumulatoru.

 

EV PLATFORMA


VADOŠAIS UZŅĒMUMS PĀREJĀ UZ ELEKTROAUTOMOBIĻU ĒRU, PATEICOTIES E-GMP

IONIQ 5 ir pirmais automobilis, kas ir izgatavots, izmantojot Hyundai jauno globālo moduļveida platformu elektroautomobiļiem (E-GMP). Šī īpaši elektroautomobiļu akumulatoriem paredzētā platforma nodrošina ātrāku uzlādi, lielāku nobraucamo attālumu, vairāk vietas salonā un labāku vadāmību. Akumulatora bloka novietojums uz garenbāzes nodrošina ideālu svara sadalījumu starp priekšpusi un aizmuguri, kā arī zemu smaguma centru labākai vadāmībai.

 

Moduļveida koncepcija

E-GMP ir piemērots daudz un dažādiem automobiļu tipiem, veicamajiem attālumiem un dzīvesveidiem, pateicoties standarta akumulatora sistēmai, kas ir aprīkota ar elektroautomobiļiem pielāgotu tehnoloģiju.


 

Elektriskā veiktspēja

Vietā, kas iegūta, atsakoties no iekšdedzes dzinēja, dzenošo motoru esam uzstādījuši ļoti zemu. Arī akumulators ir uzstādīts ļoti zemu šasijā, nodrošinot ideālu svara sadalījumu starp priekšpusi un aizmuguri, kā arī zemu smaguma centru labākai vadāmībai un stabilākai braukšanai lielā ātrumā.

Izstrādāts drošībai

E-GMP ir unikālas elektroautomobiļu dizainam paredzētas īpašības, piemēram, īsa pārkare un gara garenbāze ar sadursmju aizsargu, maksimāli palielināta vieta pasažieriem un akumulatora drošība.

 

Elastīgs sēdekļu izvietojums

E-GMP ļauj izveidot inovatīvus interjerus, kas ir piemēroti tieši elektroautomobiļiem, lai mēs saviem klientiem varētu sniegt pavisam jaunu elektriskās mobilitātes pieredzi. Vietu ekonomējošā gaisa kondicionēšanas sistēma ir pārvietota no automobiļa iekšpuses uz brīvo vietu, kas iegūta, nomainot dzinēju pret elektromotoru, kā rezultātā pasažieri iegūst vairāk vietas priekšpusē.
 

 

UZLĀDE


IZCILA UZLĀDES VEIKTSPĒJA

Uzlādējiet pa nakti mājās vai papildiniet enerģiju pa ceļam ātrās uzlādes stacijā, kas aizņems tikai dažas minūtes. Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai pieejamā uzlādes stacijas veida, IONIQ 5 piedāvā jums elastīgu uzlādes iespēju klāstu.

 

Daudzveidīgās uzlādes sistēma

400 V un 800 V tehnoloģija ļauj jums elastīgi izmantot dažādu veidu lādētājus, ja kāda konkrēta veida lādētājs ir aizņemts, nepievienojot papildu elementus vai adapterus. Daudzveidīgās uzlādes sistēma ir pasaulē pirmā patentētā tehnoloģija, kas darbina motoru un invertoru, lai sasniegtu 400–800 V spriegumu stabilai uzlādes savietojamībai.

 


Uzlādes laiki ātrās uzlādes stacijā

220–350 kW īpaši ātrās uzlādes stacija
Uzlādes laiks aptuveni 18 minūtes (10–80 %). Lādējot 5 minūtes, nobraucamais attālums palielinās par 111 km.

50 kW ātrās uzlādes stacija
Uzlādes laiks aptuveni 60 minūtes (10–80 %). Lādējot 5 minūtes, nobraucamais attālums palielinās par 28 km.

 

Uzlāde no mājas uzlādes stacijas vai maiņstrāvas uzlādes stacijas

Uzlādes laiks mājās vai publiskā uzlādes stacijā (2. tips, 10,5 kw, trīsfāžu uzlāde) ir aptuveni 6 stundas un 9 minūtes (10–80 %).
Mājas uzlādes stacija un 2. tipa uzlādes kabelis ir papildaprīkojums.
 

 

SAVIENOJAMĪBA


LAI JŪSU DZĪVĒ BŪTU TIK DAUDZ SAVIENOJUMU, CIK VĒLATIES

Jaunākās savienojamības iespējas, piemēram, Bluelink® Connected Car Services, ļauj kontrolēt automobili, izmantojot viedtālruni. Līdz ar navigācijas sistēmu iegūsiet arī trīs gadu bezmaksas pieeju Hyundai Live pakalpojumiem.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

Uzlāde no automobiļa

Izmantojot tehnoloģiju uzlādei no automobiļa (V2L), jūs varat izmantot vai uzlādēt jebkuru elektroierīci, piemēram, velosipēdus, skrejriteņus vai pārgājiena aprīkojumu, kamēr esat ceļā vai atrodaties galamērķī. Tā spēj nodrošināt līdz pat 3,6 kW jaudas. Nepieciešamais ports atrodas zem aizmugurējiem sēdekļiem, un to var aktivizēt, kad automobilis darbojas. Otrs ports atrodas pie uzlādes porta automobiļa ārpusē. Izmantojot pārveidotāju, jūs varat uzlādēt lielas jaudas elektrisko aprīkojumu, kamēr automobilis ir izslēgts.

 

Pilnībā digitāls 12,25 collu panelis un skārienekrāns

Panelī ir redzama būtiskākā informācija, piemēram, braukšanas ātrums un akumulatora enerģijas līmenis, un tas ir novietots vislabāk redzamajā vietā: priekšpuses centrālajā daļā. Skārienekrāns ļauj jums viegli piekļūt visām savienojamības un klimata kontroles funkcijām.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Viduskonsoles ātrdarbīgajam bezvadu viedtālruņa lādētāja portam ir dzesēšanas funkcija, kas papildu drošībai novērš viedtālruņu pārkaršanu.

 


 

Augstas kvalitātes BOSE skaņas sistēma

Augstas kvalitātes BOSE skaņas sistēma ar astoņiem optimāli noregulētiem augsta līmeņa skaļruņiem piedāvā izcilu skanējumu.
Papildu aprīkojums Style modelim. Standarta aprīkojums Premium un Ultimate modelim.

 

Digitālie sānu spoguļi

Inovatīvie digitālie sānu spoguļi ļauj skaidri un platā leņķī redzēt, kas notiek abās automobiļa pusēs – pat sliktos laika apstākļos.
Standarta aprīkojums Ultimate modelim.

 

DROŠĪBA


ABSOLŪTA DROŠĪBA UN VADĪTĀJA PALĪDZĪBAS SISTĒMAS

IONIQ 5 ir aprīkots ar Hyundai Smart Sense, modernām, uzlabotām vadītāja palīdzības sistēmām, kuras nodrošina jaunākās drošības un autovadīšanas palīdzības funkcijas, kas sniegs papildu sirdsmieru. Šis modelis ir arī pirmais Hyundai automobilis, kas aprīkots ar 2. līmeņa autonomās drošības tehnoloģiju.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 


 

Maksimālais Euro NCAP vērtējums – 5 zvaigznes

IONIQ 5 ir ieguvis visaugstāko iespējamo drošības novērtējumu Eiropas jauno automobiļu novērtēšanas programmā.

 

Uzlabots vējstikla displejs

Uzlabotais vējstikla displejs palīdz jums droši pārvietoties šajā pasaulē, projicējot tādu informāciju kā braukšanas norādes vai brīdinājumi tieši jūsu ceļa redzamības zonā.
Standarta aprīkojums Premium un Ultimate modelim.

2. līmeņa autonomā braukšana

Pateicoties palīgsistēmai braukšanai pa lielceļiem II, šis ir pirmais Hyundai automobilis, kuram ir uzstādīta 2. līmeņa autonomā drošības tehnoloģija, kas kontrolē ātrumu un attālumu, kā arī palīdz joslu maiņas laikā.
Pieejams tikai kā papildu aprīkojums.

 

Apkārtskata monitors

Šaura stāvvieta? Neliela automazgātava? Nekādu problēmu. Apkārtskata spogulis sniedz jums 360 grādu skatu uz apkārtni, lai jūs varētu droši un vienkārši veikt manevrus šaurās vietās.
Papildu aprīkojums Style modelim. Standarta aprīkojums Premium un Ultimate modelim.

Uz navigāciju balstīta viedā ātruma uzturēšanas sistēma

Tā izmanto modernāko navigācijas sistēmu, lai paredzētu ceļa pagriezienus, braucot pa taisniem ceļiem vai lielceļu, un pielāgo ātrumu drošākai braukšanai.

 

Drošas izkāpšanas palīgsistēma

Šī viedā funkcija novērš negadījumus, atpazīstot no aizmugures braucošus transportlīdzekļus un īslaicīgi aizslēdzot aizmugurējās durvis, lai pasažieri varētu izkāpt no automašīnas tikai tad, kad tas ir droši.
Standarta aprīkojums Premium un Ultimate modelim.

Tālo gaismu palīgsistēma

Konstatē pretī braucošos un tajā pašā joslā braucošos automobiļus, automātiski pārslēdzoties no tālajām uz tuvajām gaismām. Ja citi transportlīdzekļi vairs netiek konstatēti, sistēma ieslēdz tālās gaismas, maksimizējot jūsu redzamības tālumu.

 

Stāvvietā novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma braukšanai atpakaļgaitā

Ja atpakaļskata kamera vai aizmugures ultraskaņas sensori konstatē šķērsli, stāvvietā novietošanas sadursmes novēršanas palīgsistēma uzrādīs brīdinājumu un nepieciešamības gadījumā aktivizēs bremzes.
Standarta aprīkojums Ultimate modelim.

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Nospiežot inteliģentās atslēgas pogu, jūs attālināti varat likt IONIQ 5 patstāvīgi iebraukt stāvvietā atpkaļgaitā un izbraukt no tās turpgaitā.
Standarta aprīkojums Ultimate modelim.

Aklās zonas sadursmes novēršanas palīgsistēma

Izmantojot divus radara tipa sensorus, kuri atrodas aizmugurējā bufera lejasdaļā, sistēma brīdina vadītāju par transportlīdzekli aklajā zonā. Ja šādā situācijā iestatāt pagrieziena rādītāju, būs dzirdams brīdinājuma signāls un tiks aktivizētas bremzes, lai novērstu sadursmi.

 


Garantija: 5 gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Darbvirsmas versija