Šeit sniegtā informācija patiesībā pieejamajam modelim var atšķirties atkarībā no tā, vai modelis tiek pasūtīts no noliktavas vai tieši no rūpnīcas. Vairāk informācijas vaicājiet Hyundai izplatītājam.

 

CEĻĀ UZ TĪRĀKU NĀKOTNI

NEXO ne vien iemieso Hyundai apņemšanos attīstīt progresīvus, videi nekaitīgus transportlīdzekļus, bet arī nostiprina uzņēmuma līderpozīcijas degvielas elementu elektrisko transportlīdzekļu jomā.

 

 

Efektīvs

Ar 666 kilometru nobraucamo attālumu (WLTP) un labāko degvielas elementu efektivitāti pasaulē NEXO veido pats savu klasi.

 

Plūdlīnijas

NEXO tika veidots tā, lai to pamanītu. Ar skaidri izteiktām aerodinamiskām līnijām tā racionāli veidotais eksterjers plūst eleganti kā ūdens, kas ir tā vienīgā emisija.

 

Aprīkots

NEXO, kas ir aprīkots ar izcilām uzlabotas savienojamības iespējām un ērtām funkcijām, ļauj viegli piekļūt visam, kas jums ir svarīgs.

 

Tas attīra gaisu

Izņemot ūdeni, NEXO nav nekādu izpūtēja emisiju. Braukšanas laikā tas pat uzlabo gaisa kvalitāti – tā kā degvielas elementu paketei nepieciešams attīrīts gaiss, NEXO gaisa filtrs noņem mikrodaļiņas un izvada neizmantoto gaisu, atstājot vidi tīrāku nekā iepriekš. Skārienjutīgais ekrāns parāda gaisa attīrīšanas un CO2 samazinājuma apjomu.

 

Izmantojiet nākotnes tehnoloģijas jau tagad

Ar NEXO, Hyundai otro masveidā ražoto degvielas elementu transportlīdzekli, mēs piedāvājam pasaulē labāko nobraucamo attālumu un veiktspēju, pateicoties modernākajai tirgū pieejamai degvielas elementu sistēmas tehnoloģijai, kas ir izstrādāta pašu spēkiem. Tagad pirmo reizi pieejams Latvijas klientiem!

Norādiet savu kontaktinformāciju ziņojumu sadaļā, un izplatītājs ar jums sazināsies.

Kontakti

 

EKSTERJERS


IZSTRĀDĀTS SKAISTUMAM, BET RADĪTS EFEKTIVITĀTEI

NEXO eksterjera slaikā elegance ir rūpīgi optimizēta, un tai ir vairākas aerodinamikas iezīmes, lai nodrošinātu pēc iespējas mazāku degvielas patēriņu. NEXO kopējais pretestības koeficients ir tikai 0,329.

 

 

 

D statņa gaisa aizkars

Samazināta gaisa pretestība uzlabotai aerodinamikai – garais aizmugurējais spoileris un tā slēptais tīrītājs vizuālajā ziņā ir stilīgs jumta dizaina turpinājums.

 


 

Riteņa gaisa aizkaru ieplūdes atvere

Aerodinamikas uzlabošanai paredzētās sportiskās riteņu gaisa aizkaru ieplūdes atveres izskatās lieliski un optimizē gaisa plūsmu virs riteņiem un sāniem.

 

 

 

Automātisks vienlīmeņa rokturis

NEXO automātiskie vienlīmeņa durvju rokturi nodrošina gaumīgu izskatu. Tos var izvērst vadītājs, un tie automātiski savelkas, braucot ar ātrumu 3 km/h.

 

 

 

Krāsa – eleganti ieturēta, iespaidīga apdare

 

Radiatora režģis

Priekšpusē Hyundai raksturīgais radiatora režģis ir pārveidots, lai nemanāmi saskanētu ar NEXO kombinēto lukturu formu un dubulto priekšējo lukturu dizainu.

Vieglmetāla diski

Stilīgie 19” vieglmetāla diski, kas radīti vienīgi NEXO, ir aerodinamiski optimizēti, lai gaiss vienmērīgi plūstu pāri riteņa virsmai un vienlaikus dzesētu bremzes. Lejupielādēt riepu marķējumu >>


Plaša jumta lūka

Ļaujiet iespīdēt saulei un izbaudiet vēja vēsmu matos. NEXO ir aprīkots ar jumta lūku, kas ir nolokāma un izvelkama, lai nodrošinātu maksimālu plašuma sajūtu.

 

INTERJERS


JŪSU IEDVESMOTS INTERJERS

NEXO stilīgais un īpaši funkcionālais interjers ir veidots tā, lai viss būtu rokas stiepiena attālumā un acu augstumā. Apsildāmie* un ventilējamie sēdekļi nodrošina lielāku braukšanas komfortu.
* Apsildāmi ir tikai aizmugurējie sēdekļi.

 

Uz lielā ekrāna

12,3” platekrānā tiek rādīta navigācija, enerģijas patēriņš, informācijas un izklaides sistēmas un klimata kontrole. Tajā ietvertas arī Apple CarPlay™ un Android Auto™. Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas aiz stūres ļauj regulēt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni.

Lielākais plašums savā klasē

NEXO bagāžas nodalījuma ietilpība ir 461 litrs (VDA), tāpēc tajā ir daudz vietas. Ja aizmugurējie sēdekļi ir nolaisti, tilpumu varat palielināt līz pat 1466 litriem.

“Shift-by-wire” pogas

Pārslēdzieties starp braukšanas, neitrālo, atpakaļgaitas un stāvēšanas režīmu, vienkārši nospiežot pogas, kas ir ērti uzstādītas centrālajā konsolē. Šeit atrodama arī elektriskā bremze.

Glabāšanas nodalījums centrālajā konsolē

Pateicoties NEXO elektromotoram, tradicionālais pārslēdzējs ir aizstāts ar vadāmām pogām. Ietaupītā vieta ir izmantota praktiskai glabāšanas zonai un mobilo ierīču uzlādei.

 

Eko materiāli

No materiālu viedokļa visas NEXO virsmas, kas ir pakļautas pieskārieniem, ir izgatavotas no UL sertificētiem bioloģiskiem materiāliem, sākot no bambusa griestu apšuvuma, platēm, apdares, mīkstās ādas un grīdas paklājiņiem. Pieejamas divas interjera krāsas: gaiši pelēka un tumši zila.

 

VEIKTSPĒJA


TĪRA VEIKTSPĒJA, PATIESS BRAUKŠANAS PRIEKS

NEXO ir pasaulē efektīvākais degvielas elements, un tas veido pats savu klasi. Tas ir izstrādāts no pašiem pamatiem, lai būtu efektīvs, izmantojot īpašu transportlīdzekļa arhitektūru, kas nodrošina labāku jaudas un svara attiecību, lielāku paātrinājumu un vairāk vietas.

 

Modernākā degvielas elementu tehnoloģija

NEXO ir aprīkots ar revolucionāru degvielas elementu sistēmu, kas ļauj ieskatīties ūdeņraža sabiedrības nākotnē.

Rekuperatīvā bremzēšana

Izmantojot elektromotoru, lai palēninātu transportlīdzekļa kustību, NEXO rekuperē enerģiju, lai uzlādētu akumulatoru un uzturētu drošu uzlādes stāvokli.

 

Degvielas uzpilde

NEXO ar tikai 5 minūšu degvielas uzpildes laiku un 666 kilometru nobraucamo attālumu (WLTP) pierāda videi nekaitīga spēka pārvada praktiskumu. Pirmā uzpildes stacija Baltijā jau ir atvērta Rīgā, bet 2022. gadā tiks atvērtas vēl citas. Skatīt, kur Eiropā atrodas ūdeņraža uzpildes stacijas.

Testēts ļoti aukstā laikā

NEXO tika izstrādāts tā, lai to varētu iedarbināt zemā temperatūrā līdz pat -30 °C. Zviedrijā, tikai vienas stundas brauciena attālumā no polārā loka, Hyundai ļoti aukstā laikā testēja NEXO. Stingrā testēšana nodrošina ziemā pārbaudītu darbību, kas piemērota ikdienas lietošanai.

 

Degvielas elementu spēka pārvada funkcionalitāte

Kad tvertnēs uzkrātais ūdeņradis nonāk degvielas elementu kopā, tas sadalās protonos un elektronos. Degvielas elementā radītā elektronu plūsma nodrošina elektroenerģiju, kas darbina elektromotoru, un protoni reaģē ar skābekļa molekulām no gaisa, radot siltumu un ūdeni, kas ir tā vienīgā emisija.

 

 

1. darbība

Ūdeņradis, kas tiek uzglabāts trīs tvertnēs, tiek piegādāts degvielas elementu kopai.


 

 

2. darbība

Ieplūdušais gaiss tiek novadīts uz degvielas elementu kopu.


 

 

3. darbība

Gaisa un ūdeņraža reakcijas rezultātā degvielas elementu kopā tiek ražota elektroenerģija un ūdens.


 

 

4. darbība

Ģenerētā elektroenerģija tiek piegādāta elektromotoram.


 

 

5. darbība

Reakcijas laikā radies ūdens tiek izvadīts – tā ir NEXO vienīgā izpūtēja emisija. Ūdeņradis ir universāls, tīrs un drošs enerģijas nesējs. Tā kā tas nerada nekādas emisijas lietošanas vietā, to var ražot no atjaunojamās elektroenerģijas un no fosilā kurināmā, kas nerada oglekļa dioksīda emisijas, tādējādi pilnībā virzoties pa nulles emisiju ceļu.

 

SAVIENOJAMĪBA


IZBAUDIET NEVAINOJAMU SAVIENOJAMĪBU

NEXO, kas ir aprīkots ar izcilām uzlabotas savienojamības iespējām un ērtām funkcijām, ļauj viegli piekļūt visam, kas jums ir svarīgs. Turklāt ar Hyundai Bluelink Connected Car Services jūs varat vadīt savu automobili no viedtālruņa.

UZZINĀT VAIRĀK PAR LIETOTNI BLUELINK

 

12,3” skārienekrāna navigācija

Elegantais borta vadības sistēmas centrālais elements –12,3” plats skārienekrāns, kas ļauj jums visu paveikt rokas stiepiena attālumā.

Mērinstrumentu panelis

Spilgtajā 10,25” LCD pilnas digitālās informācijas panelī tiek sniegta svarīga braukšanas informācija. Tā ļauj uzzināt informāciju par nobraucamo attālumu un braucienu un saprast, kā jūsu braukšanas stils ietekmē degvielas patēriņu.

 

KRELL augstākās klases skaņas sistēma

KRELL skaņas sistēma nodrošina izcilu veiktspēju. 8 skaļruņi un ārējs pastiprinātājs visiem salonā esošajiem nodrošina īpašu skaņas pieredzi.

Bezvadu viedtālruņa lādētājs

Izmantojot bezvadu viedtālruņa lādēšanas paliktni (Qi standarts), bezvadu režīmā ir iespējams lādēt ar Qi standartu saderīgus viedtālruņus.

 

DROŠĪBA


DROŠĪBA UZ CEĻA

Tās raugās nākotnē, atbalsta un iesaistās, ja nepieciešams – Hyundai NEXO komfortu un drošību nodrošina vairākas mūsdienīgas autovadītāja palīgsistēmas, tai skaitā aizraujošas inovācijas.

Neskatoties uz transportlīdzeklī esošajām palīgsistēmām, par satiksmes stāvokļa novērošanu un transportlīdzekļa kontroli vienmēr atbild vadītājs. Tādi apstākļi kā ceļa stāvoklis, ceļa zīmes vai laikapstākļi var ierobežot palīgsistēmu darbību.

 

Aklo zonu palīgsistēma ar monitora displeju

Mainot joslas abos virzienos, Hyundai aklās zonas monitors centrālā paneļa ekrānā rāda autovadītājam aizmugurē un sānos notiekošo.

Attālā viedā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

NEXO var autonomi novietot automobili stāvvietā vai izbraukt no tās. Sistēma var pat iebraukt stāvvietā atpakaļgaitā, atliek tikai nospiest pogu.

 

 

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Ieslēgta tā saglabā pilsētas apvidus auto centrējumu joslā, braucot ar ātrumu no 0 līdz 145 kilometriem stundā pa šoseju un pilsētas ielām.
 

 

Frontālās sadursmes novēršanas palīgsistēma

Nosakot ceļu priekšā ar radaru un kameru, sistēma automātiski bremzē, kad konstatē pēkšņu priekšā braucoša automobiļa bremzēšanu vai uz ceļa esošus gājējus.
 

 

Virtuālā dzinēja skaņas sistēma

Hyundai NEXO ir aprīkots ar braukšanas trokšņa simulatoru, kas, braucot lēni vai ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, izdod brīdinājuma signālu. Tādējādi sistēma palielina satiksmes drošību transportlīdzekļa tuvumā esošajiem gājējiem.

 

5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai modelis, arī NEXO ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs šo kvalitāti apliecinām, nodrošinot 5 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums patīk, neraizējoties par savu automobili. Turklāt uz NEXO augstas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 160 000 km nobraukuma garantija atkarībā no tā, kas iestājas pirmais. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, ko sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.

Darbvirsmas versija