PLUG-IN


PILNĪGI JAUNS TUCSON PLUG-IN HYBRID

Pilnīgi jaunais Tucson „plug-in“ hibrīds būs aprīkots ar spēcīgu un efektīvu spēka pārvadu. Šīs sistēmas pamatā ir trešās paaudzes 1,6 litru T-GDi Smartstream dzinējs. Tas ir apvienots ar 66,9 kW elektromotoru ar maksimālo griezes momentu 304 Nm un 13,8 kWh litija polimēra akumulatoru. Kopā degvielas dzinējs un elektromotors sasniedz 265 ZS maksimālo jaudu un 350 Nm maksimālo griezes momentu.

 

Plug-in hibrīda sistēma braukšanai bez kompromisiem, ar zemu izmešu līmeni

Pilnīgi jaunais Tucson Plug-in Hybrid ir aprīkots ar aktīvo gaisa aizvaru sistēmu, kas pielāgo gaisa padevi dzinēja dzesēšanas šķidruma temperatūrai, automobiļa ātrumam u. c. Šīs funkcijas mērķis ir samazināt gaisa pretestību un palielināt degvielas patēriņa efektivitāti.

Braucot ar nelielu ātrumu, jauno Tucson Plug-in Hybrid darbina tikai elektromotors, braukšana ir klusa, un degviela netiek tērēta. Vadītājs pēc vēlēšanās, piespiežot attiecīgo pogu, var arī pārslēgt automašīnu elektriskās braukšanas režīmā, gūstot labumu tad, ja elektriskajā režīmā nobrauc vairāk par 50 km*. Tucson Plug-in Hybrid ir aprīkots ar iebūvētu 7,2 kW lādētāju; to var uzlādēt arī elektromobiļu uzlādes stacijā vai izmantojot mājas uzlādes iekārtu.
* Iekšējais aprēķins Pasaulē saskaņotajai vieglo transportlīdzekļu testēšanas procedūrai (WLTP).

 

Pateicoties atjautīgam augstsprieguma akumulatora novietojumam uz šasijas, Tucson Plug-in Hybrid ir plašs salons un daudz vietas kājām. Aizmugurē sēdošo pasažieru rīcībā ir 955 mm vietas kājām. Salīdzinot ar iepriekšējo Tucson modeli, bagāžas nodalījums ir kļuvis vēl ietilpīgāks, sasniedzot 558 litrus (+9 %) bagāžai kopumā, ja sēdekļi nav nolocīti, un līdz pat 1737 litriem (+15 %), ja sēdekļi ir nolocīti.

Principiāli jauns Tucson plug-in hibrīds ir pieejams ar luksusa Premium vai sportisko N Line aprīkojumu.

Darbvirsmas versija