PLUG-IN


SANTA FE PLUG-IN HIBRĪDS – ELEKTRISKAIS REŽĪMS UN ELASTĪBA

Inovatīvā, pilnībā paralēlā hibrīdpiedziņas sistēma nodrošina 265 ZS jaudu, ko sniedz jaunais 180 ZS 1,6 litru T-GDi dzinējs apvienojumā ar 66,9 kW elektromotoru. Jaudīgais 13,8 kWh akumulators nodrošina pilnībā elektrisku režīmu, ko var aktivizēt ar vienu pogas pieskārienu. Kad ar elektrisko piedziņu nobraucamais attālums ir sasniegts, tas nemanāmi pārslēdzas atpakaļ uz benzīna dzinēju, lai jūs varētu doties tik tālu, cik jums nepieciešams, un uzlādēt automobili vēlāk.

Jaudīgs elektromotors

Izbaudiet elektrisku paātrinājumu. 66,9 kW elektromotors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Tas arī nodrošina iespaidīgu paātrinājumu, uzsākot braukšanu.

Litija jonu polimēra akumulators

13,8 kWh lieljaudas akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas maksimāli palielina gan elektrisko piedziņu, gan enerģijas uzkrāšanos.

 

Jauna platforma, kas aizņem mazāk vietas

Pateicoties jaunajai platformai, akumulatoru bloks atrodas zem priekšējā pasažiera sēdekļa – tas nodrošina lielāku efektivitāti, neietekmējot salona vai bagāžas telpu.

Jauna 6 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Jaunizstrādātā 6 pakāpju automātiskā pārnesumkārba nodrošina labāku ātrumu pārslēgšanu un degvielas patēriņa efektivitāti, salīdzinot ar tās priekšgājēju.

 

Vairāki ērti uzlādes veidi

Pateicoties tā novatoriskajai piedziņas tehnoloģijai, jaunā SANTA FE plug-in hibrīda uzlāde ir ātra un ērta. Kad esat pieslēdzis automobili uzlādei mājās, varat ieplānot uzlādi attālināti, izmantojot viedtālruni un Bluelink®* lietotni mazāka patēriņa stundās, lai uzlādētu automobili lētāk.
* Papildaprīkojums.

 

Mājas uzlādes stacija / maiņstrāvas (AC) uzlādes stacija
 

Atkarībā no elektrotīkla pieslēguma mājās vai jums pieejamā publiskās uzlādes stacijas veida jums ir vairākas uzlādes iespējas, tostarp mājas uzlādes stacija vai AC uzlādes stacija.

ICCB kabelis standarta mājsaimniecības rozetēm
 

Varat arī izveidot savienojumu ar parasto mājsaimniecības kontaktligzdu, izmantojot ICCB kabeli. SANTA FE plug-in hibrīds ir aprīkots ar iebūvētu 7,2 kW lādētāju, kas maiņstrāvu no sienas kontaktligzdas pārveido līdzstrāvā, kura uzlādē automobiļa akumulatoru.

Uzlādes kabelis AC uzlādes stacijām

 

Ar uzlādes kabeli SANTA FE Plug-in hibrīdu var savienot ar publiskajiem AC uzlādes punktiem. Šo kabeli var arī izmantot, lai savienotu automobili ar mājas uzlādes staciju.

Darbvirsmas versija