Pilnīgi jaunais KONA

Lielāks, izteiksmīgāks un dinamiskāks.

Attēlotais transportlīdzeklis ir prototips. Dažas funkcijas, krāsas, materiāli, aksesuāri un specifikācijas var atšķirties no sērijveida modeļa vai būt pieejamas papildu aprīkojumā.

 

Iepazīstieties – pilnīgi jaunais KONA

Šis izteiksmīgais SUV ir paaudzies, kļuvis ārēji dinamiskāks, piedāvā vairāk vietas visiem jūsu piedzīvojumiem un joprojām ir savā elementā gan pilsētas ielās, gan uz lauku ceļiem.

DizainsFunkcijasDzinēji

 

''KONA ir attīstījies visos aspektos, lai kļūtu vēl daudzpusīgāks un būtu par uzticamu sabiedroto ikvienam dzīvesveidam.“
Sangjups Lī, Hyundai dizaina centra viceprezidents un vadītājs.

 

Dizains

Praktisks un inovatīvs dizains

Oriģinālas krāsas, futūristisks dizains un bagātīgs komforts – jaunais Hyundai KONA ir gatavs bagātināt arī jūsu dzīvi. Vai tam esat gatavs jūs?

 

Lielāks un izteiksmīgāks

Lai ļautu dzīvot ar plašāku vērienu, pilnīgi jaunais KONA ir izaudzis, kļūdams platāks un lielāks, bet nezaudējot savu unikālo dizaina identitāti.

 

Seamless Horizon gaisma

Seamless Horizon gaismas josla visas priekšpuses platumā piešķir KONA unikālu vizuālo raksturu. Pilnībā elektriskajam modelim gaismas josla ir veidota no pikseļiem.

 

Parametric dizaina detaļas

Parametriskas virsmas, piemēram, asā diagonālā sānu kroka savieno matēto hroma moldingu no viduslīnijas līdz spoilerim, veidojot kontūru, kas apvij visu automobili.

 

Raksturīgs aizmugures dizains

Arī unikālajā aizmugures dizainā ir iekļauta Seamless Horizon gaisma, kas elektroautomobiļa versijai ir veidota no pikseļiem. Augšējais bremžu lukturis ir eleganti integrēts spoilera matēti hromētajā moldingā.

 

Daudzpusīgs un ietilpīgs salons

Plašais salons, kura pamatā ir mūsu elektroautomobiļu telpas koncepcija, ir piemērots visdažādākajiem dzīvesveidiem, pateicoties tā daudzpusīgumam. Iekāpiet un izbaudiet!

 

 

Fona apgaismojums

Konfigurējamais fona apgaismojums ļauj izveidot savu personīgo labsajūtas atmosfēru. Efektīvi ir apgaismota ne tikai zona pie kājām, bet arī, piemēram, mantu glabāšanas nodalījumi.

 

Komforts aizmugurē

Jaunā KONA aizmugures sēdekļi pilnībā atspoguļo mūsu uz cilvēku vērstā dizaina estētiku: šeit ikvienam ir jājūtas ērti un jāizbauda katrs brauciens.

 

Lielāks, praktiskāks bagāžas nodalījums

Izjūtiet priekšrocības, ko sniedz 466 litrus ietilpīgs bagāžas nodalījums (ar paceltiem sēdekļiem) – par 30% vairāk nekā iepriekšējam KONA. 40:20:40 proporcijā nolokāmie aizmugures sēdekļi ļauj daudz ērtāk pārvadāt lielgabarīta kravu.

 

Funkcijas

Augsta līmeņa tehnoloģijas jaunam dzīves ritmam

Ar iespaidīgo gudru tehnoloģiju klāstu pilnīgi jaunais KONA ievieš jaunus standartus subkompakto SUV segmentā. Atklājiet jaunākās savienojamības un ērtības funkcijas, ko papildina vismodernākās drošības un braukšanas palīgsistēmas.

 

Vadības ierīces

Elegantajā moduļveida priekšējā panelī ir integrēti divi displeji – 12,3 collu skārienjutīgs infoizklaides ekrāns un 12,3 collu digitālais mērinstrumentu panelis, kas piešķir augsta līmeņa tehnoloģiju izskatu. Šis ir pirmais Hyundai modelis ar jauno savienotās automobiļa navigācijas paneli un bezvadu (OTA) programmatūras atjauninājumu iespēju visām automobiļa sistēmām.

 

Elektroniskā pārnesumu pārslēgšana

Braukšanas pamatfunkcijas var kontrolēt ar grozāmu slēdzi uz stūres statņa. Tas ir ne tikai parocīgi, bet arī atbrīvo vietu salonā, kurā ir padomāts par daudziem mantu glabāšanas risinājumiem.

 

Viedtālrunis kā atslēga

Ja vēlaties, varat atslēgt un iedarbināt savu Hyundai KONA ar viedtālruni vai viedpulksteni, izmantojot drošo NFC bezvadu tehnoloģiju.

Pašlaik pieejams Samsung un iPhone ierīcēm.

 

Apkārtskata monitors

Šaura garāža? Maza automazgātava? Nekādu problēmu. Pilnīgi jaunā KONA apkārtskata monitors padara manevrēšanu šaurās vietās vienkāršu un drošu.

 

Attālinātā inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma

Šī gudrā funkcija palīdz iebraukt stāvvietā un izbraukt no tās, atrodoties ārpus automobiļa. Automobilis brauc uz priekšu vai atpakaļ, nospiežot inteliģentās atslēgas pogu.

 

Palīgsistēma braukšanai pa ātrgaitas ceļiem (HDA 1.5)

HDA 1.5 palīdz ieturēt iestatīto ātrumu un distanci līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, braucot pa ātrgaitas ceļu, un noturēt transportlīdzekli braukšanas joslas vidū pat līkumos.

 

Dzinēji

Pieejams pilnā hibrīda un pilnībā elektriskā versijā

Pieaugušais KONA būs pieejams pilna hibrīda un pilnībā elektriska modeļa versijā. Ir iespējams izvēlēties arī sportisku N Line modeli. Abi modeļi ir veidoti uz vienas un tās pašas inovatīvās bāzes platformas, taču katrs no tiem ir unikāli atšķirīgs.

 

Iespaidīgs paātrinājums un augsta efektivitāte

Pilnā hibrīda variants ir aprīkots ar īpaši kalibrētu 1,6 litru GDi dzinēju ar tiešo degvielas iesmidzināšanu, kas kopā ar elektromotoru attīsta 141 ZS kopējo jaudu un līdz 265 Nm griezes momentu.

 

Pilnībā elektriskais modelis

Tehniskie dati par pilnībā elektrisko KONA versiju tiks publicēti vēlāk.

 

Izcilas gudrās tehnoloģijas

  • Attēla projicēšana acu priekšā.
  • Tehnoloģija „no automobiļa patērētājam“.
  • Jaunas, modernas drošības funkcijas.
  • Jauna virtuālā braukšanas skaņa dinamiskām braukšanas sajūtām.
  • Apsildāms uzlādes ligzdas pārsegs.

 

Darbvirsmas versija