Hyundai automobilis uzņēmumam

Hyundai automobiļi atbilst ikviena mūsdienīga Eiropas autoparka klienta prasībām: visplašākais spēka pārvadu klāsts (no pilnībā elektriskiem automobiļiem līdz benzīna dzinējiem un dīzeļdzinējiem), dažādi virsbūves tipi (no kompaktiem hečbekiem līdz lieliem apvidus auto).

 

Darbmūža izmaksu apsvērumi

Gandrīz pusi kopējo automobiļa izmaksu veido degviela, ieguldījumi, apdrošināšana, nolietojums, kā arī tehniskā apkope un remontdarbi. Tāpēc Hyundai uzņēmumiem iesaka hibrīdautomobiļus un elektroautomobiļus. Tiem ir zemākās apkopes izmaksas, un jauno transportlīdzekļu komplektācijā ir iekļauta 5 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma. Hibrīdautomobiļu un elektroautomobiļu akumulatoriem piedāvājam 8 gadu garantiju.

Risinājumi autovadītājiem un vadītājiem

Mūsu uzdevums ir izprast jūsu uzņēmuma prasības. Esiet droši, ka saņemsiet pielāgotus autoparka risinājumus, tai skaitā automobiļus, finanšu iespējas un profesionālu atbalstu.

✓ Uzņēmuma automobiļa vadītājs
✓ Mazie un vidējie uzņēmumi
✓ Starptautiska autoparka pārvaldība
 Asociācijas un organizācijas
✓ Valsts sektors

 

Modeļu klāsts

Hyundai šobrīd piedāvā visplašāko spēka pārvadu klāstu tirgū, sākot no benzīna vai dīzeļdegvielas iekšdedzes dzinējiem līdz elektrificētiem hibrīddzinējiem, plug-in hibrīddzinējiem, elektriskajiem un ūdeņraža dzinējiem.

 

 

Darbvirsmas versija