Sagatavojieties aukstajam gadalaikam

Temperatūrai pazeminoties, svarīgi laikus parūpēties par jūsu Hyundai. Labi sagatavojoties, auksto gadalaiku varēsiet uzsākt ar mierpilnu sajūtu. Hyundai servisa speciālisti jums palīdzēs ar praktiskiem padomiem un ērtiem risinājumiem.

 

Drošība uz ceļa ar Hyundai ziemas pārbaudi

Veicot Hyundai ziemas pārbaudi, jūs būsiet pilnībā gatavi slideniem ceļiem, sniegam un tamlīdzīgiem apstākļiem. Hyundai servisa speciālisti uzmanīgi pārbauda jūsu Hyundai svarīgās funkcijas un komponentes.

Mēs pārbaudām:

 • Priekšējos un aizmugurējos lukturus;
 • Priekšējo lukturu iestatījumus;
 • Indikatoru lampiņas un displejus;
 • Riepas;
 • Gaisa kondicionēšanas sistēmu;
 • Vējstikla tīrītāju/mazgāšanas sistēmu;
 • Vējstiklu;
 • Akumulatoru;
 • Eļļas līmeni;
 • Filtru;
 • Bremzes;
 • AdBlue® (tikai dīzeļdegvielas modeļiem);

un daudz ko citu.

SAZINĀTIES AR SERVISU

 

 

Vienmēr gatavs darbam – neraugoties uz temperatūru

Akumulatora pārbaude

ADAC statistika liecina, ka aptuveni 46 % visu avāriju ir saistītas ar startera akumulatora problēmām.

Mūsu Hyundai servisa speciālisti var izvērtēt uzlādes veiktspēju un vispārējo akumulatora stāvokli, nosakot kļūmju risku un, ja nepieciešams, piedāvājot plašu risinājumu klāstu.

 

Hyundai oriģinālais akumulators

Ar augstākās kvalitātes startera akumulatoriem mēs varam jums piedāvāt pilnu jaudu par pieņemamu cenu. Akumulatori ir optimāli pieskaņoti attiecīgajam modelim, pamatojoties uz to kapacitāti.

 

Hyundai oriģinālās vējstikla tīrītāju slotiņas

Vienmēr vērts paļauties uz Hyundai oriģinālajām vējstikla tīrītāju slotiņām: tās garantē ilgstošu, efektīvu rezultātu, pateicoties to ideāli piegulošajai formai un viendabīgajam saskares spiedienam.

 

Hyundai riteņu un riepu serviss

Mūsu servisa speciālisti profesionāli nomainīs jūsu riteņus. Pēc pieprasījuma mēs varam arī uzglabāt jūsu riepas vēsā, sausā vietā, kas pasargāta no saules gaismas, ka arī pareizā gaisa spiedienā. Ziemas riepas labā stāvoklī gādā, ka noturēsieties uz ceļa. Tomēr, tā kā ziemas slideno ceļu dēļ bremzēšanas attālums ir ievērojami lielāks, iesakām pārbaudīt arī bremzes.

 

Atbalsts aktīvam dzīvesveidam

Hyundai ir plašs transportēšanas iespēju klāsts, ko var droši un viegli uzstādīt. Ir pieejami slēpju un sniegadēļu turētāji, jumta bagāžas kastes un šķērsstieņi.

 

Aizmugurējā bufera aizsargplēve

Ar īpašo bufera aizsargplēvi pasargājiet bagāžas nodalījumu no skrāpējumiem, kad iekraujat vai izkraujat bagāžu. Precīza, caurredzama un pašlīmējoša.

 

Bagāžas nodalījuma organizators, salokāms

Ieviesiet bagāžas nodalījumā kārtību ar mūsu ērto bagāžas nodalījuma organizatoru. Tam ir praktiskas siksnas un rokturi un to var pilnībā salocīt un viegli izņemt, lai izmantotu ārpus jūsu Hyundai.

 

Gaisa kondicionēšanas sistēmas pārbaude

Gaisa kondicionēšana ir kas vairāk nekā tikai interjera apsilde. Labi funkcionējoša klimata kontroles sistēma palīdz uzlabot redzamību un gādā par tīrāku gaisu.

 

Grīdas paklājiņi un bagāžas nodalījuma apšuvums

Tie ir izturīgi un viegli tīrāmi, kā arī tiem ir aizsargslānis, kas pasargā no slapjuma un dubļiem. Tie ir īpaši pielāgoti, lai ideāli atbilstu jūsu automobilim.

 

Bagāžas nodalījuma un aizmugures durvju LED apgaismojums

Nekad nejūtieties bezpalīdzīgs, meklējot kaut ko tumsā, kā arī nekad neuzskrieniet kaut kam virsū, kamēr ko meklējat. Bagāžas nodalījuma un aizmugures durvju LED apgaismojums iedegas, tiklīdz atverat aizmugures durvis. Baudiet izcilu redzamību gan bagāžas nodalījumā, gan ārpus tā!

 

Darbvirsmas versija